09:17 2021 Balandžio 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.2046
 • RUB91.3275
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Pažymima, kad laikinai šios linijos neveiks ir skambinant bendruoju emocinės paramos telefonu 1809. Atlikus techninius darbus, visos emocinės paramos linijos veiks kaip ir anksčiau

  VILNIUS, balandžio 8 — Sputnik. Pranešama, kad balandžio 12 dieną, nuo 8 iki 16 val., dėl vykdomų planinių techninių darbų neveiks emocinės paramos linijos: Vilties linija, Pagalbos moterims linija, Vaikų linija ir Jaunimo linija, teigia Sveikatos apsaugos ministerija (SAM).

  Pažymima, kad laikinai šios linijos neveiks ir skambinant bendruoju emocinės paramos telefonu 1809. Atlikus techninius darbus, visos emocinės paramos linijos veiks kaip ir anksčiau. 

  Pranešama, kad nuo 2020 metų birželio Lietuvoje darbą pradėjo psichologinės pagalbos platforma pagalbasau.lt. Ši internetinė platforma leidžia šalies gyventojams sužinoti daug vertingos informacijos apie psichikos sveikatą bei greitai rasti reikiamą pagalbą.

  Nuo praėjusių metų rudens Visuomenės sveikatos biuruose pradėtos teikti nemokamos paslaugos, tokios kaip streso valdymo, emocijų atpažinimo ir valdymo grupiniai užsiėmimai, savitarpio pagalbos grupių užsiėmimai (įvairiomis temomis), psichologinės konsultacijos grupėse, individualios psichologo konsultacijos asmenims, kuriems pasireiškia psichikos sveikatos rizikos veiksniai dėl sudėtingų gyvenimiškų situacijų (iki 5 vienam asmeniui).

  Gyventojai, patiriantys koronaviruso pandemijos sukeltą stresą, nerimą bei išgyvenantys kitas sudėtingas gyvenimiškas situacijas gali kreiptis į Visuomenės sveikatos biurus.

  Taip pat, gyventojai gali kreiptis į psichikos sveikatos centrą, prie kurio yra prisiregistravę, arba priregistruoti šeimos gydytojo paslaugas teikiančios asmens sveikatos priežiūros įstaigos.

  Tegai:
  Sveikatos apsaugos ministerija (SAM), pagalba

  Svarbiausios temos