15:40 2021 Balandžio 12
Tiesioginis eteris
 • USD1.1888
 • RUB91.8152
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Pažymima, kad policijos pareigūnams atvykus į įvykio vietą, pranešimas apie sprogimą pasitvirtino. Buvo imtasi detalios ir nuodugnios įvykio vietos apžiūros, pasitelkiant tam reikalingus specialistus, kad būtų surinkti visi tyrimui reikšmingi objektai

  VILNIUS, balandžio 8 — Sputnik. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl turto sugadinimo sprogimo būdu, neteisėto disponavimo sprogmenimis ar sprogstamosiomis medžiagomis, teigiama komisariato pranešime.

  Pabrėžiama, kad ikiteisminis tyrimas pradėtas po to, kai 2021 metų balandžio 4-ąją po 23 val. į Bendrąjį pagalbos centrą paskambinęs asmuo pranešė, kad Vilniuje, B. Laurinavičiaus g., namo kieme, įvyko sprogimas, kurio metu buvo apgadintas automobilis "Opel Zafira" ir namo fasadas.

  Protesto akcija prie Vyriausybės
  © Sputnik / Владислав Адамовский

  Pažymima, kad policijos pareigūnams atvykus į įvykio vietą, pranešimas apie sprogimą pasitvirtino. Buvo imtasi detalios ir nuodugnios įvykio vietos apžiūros, pasitelkiant tam reikalingus specialistus, kad būtų surinkti visi tyrimui reikšmingi objektai.

  "Sostinės kriminalistai ėmėsi analizuoti gaunamą informaciją apie asmenis, gyvenančius šalia, — jų ryšius, gyvenimo būdą, naudojamas transporto priemones, elgesį po įvykio. Kruopščiai atlikus ir susisteminus duomenų analizę, buvo sulaikyti 3 asmenys, kurie galėjo padaryti ar prisidėti prie nusikalstamų veikų padarymo", — teigiama pranešime.

  Nurodoma, kad tęsiant tyrimą, po paros buvo sulaikytas dar vienas įtariamasis, kuris nuo teisėsaugos pareigūnų po įvykio iškart pasislėpė. Visi sulaikyti asmenys yra pilnamečiai.

  Tuo pačiu, ikiteisminio tyrimo metu buvo atliktos kratos, kurių metu buvo tikrinamos visų įtariamųjų gyvenamosiose vietose bei naudojamose transporto priemonėse. Kratų metu policijos pareigūnai rado ginklą, šovinius, sprogstamąsias ir narkotines medžiagas.

  Šiuo metu sprendžiamas klausimas dėl kardomųjų priemonių jiems skyrimo.

  Tegai:
  policija, Velykos, sprogimas, Vilnius

  Svarbiausios temos