07:13 2021 Balandžio 11
Tiesioginis eteris
 • USD1.1888
 • RUB91.8152
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Koronaviruso pandemija Lietuvoje ir pasaulyje (1781)

  Pasitikrinti dėl COVID-19 šalia Palangos oro uosto keleivių terminalo įsikūrusioje laboratorijoje galės ne tik keliautojai, bet ir aplink gyvenantys ar dirbantys žmonės

  VILNIUS, balandžio 9 — Sputnik. Nuo balandžio 9 dienos ryto pradedamos teikti COVID-19 testavimo paslaugos greta Palangos oro uosto, praneša Susisiekimo ministerija. 

  Šalia pajūrio oro uosto keleivių terminalo įsikūrė laboratorinių tyrimų bendrovė "Rezus.lt". 

  "Iki šiol mūsų klientams negalėjome pasiūlyti savo paslaugų Klaipėdos regione, todėl pradėję veiklą Palangos oro uoste suteiksime galimybę pasitikrinti dėl COVID-19 ne tik visiems keliaujantiems, bet ir aplink gyvenantiems ar dirbantiems", — sako "Rezus.lt" direktorė, diagnostikos ir gydymo įstaigų asociacijos prezidentė Daiva Kazlauskienė.

  Mokamos testavimo paslaugos čia bus teikiamos derinant jas prie skrydžių grafiko. Norint atlikti testą būtent oro uoste reikėtų dar prieš atvykstant arba išvykstant lėktuvu atlikti registraciją bendrovės svetainėje ar telefonu, būti prie testavimo punkto likus bent 5 minutėms iki paskirto vizito laiko ir paruošti asmens dokumentą.

  Vaistinė
  © Sputnik / Владислав Адамовский

  Lietuvos oro uostai primena, kad taikant papildomų dokumentų ir sveikatos pažymų patikrą prieš skrydį, procesai oro uostuose gali trukti ilgau nei prieš pandemiją. Atsižvelgiant į laiką testui atlikti bei rezultatui gauti, rekomenduojama į oro uostą atvykti likus daugiau nei 2 valandoms iki skrydžio.

  Taip pat visiems keleiviams rekomenduojama pasidomėti naujausiais šalių reikalavimais atvykstantiems. Patariama patikrinti oficialių kitos šalies institucijų informacijos šaltinius, jei yra poreikis — pasikalbėti su oro bendrovės, iš kurios pirktas bilietas, atstovais.

  Temos:
  Koronaviruso pandemija Lietuvoje ir pasaulyje (1781)

  Dar šia tema

  Palanga pasipuošė įspūdingo dydžio margučiais ir kviečia juos rasti — video
  Lietuvoje per parą nustatyti 1067 nauji COVID-19 atvejai
  Įvardytos savivaldybės, kuriose pagyvenusių žmonių vakcinacija vyksta greičiausiai
  Pradinukai galės grįžti į mokyklas be testavimo dar keturiose savivaldybėse
  Tegai:
  Palangos oro uostas, COVID-19

  Svarbiausios temos