01:37 2021 Balandžio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.2035
 • RUB91.7527
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Skaičiuojama, kad atsižvelgiant į realius keleivių srautus ir saugumo reikalavimus, tvarkaraščiai 2020 metais buvo pritaikyti 34 kartus, kai įprastai per metus jie keičiami apie 15 kartų

  VILNIUS, balandžio 9 — Sputnik. Stebint naujausias miestiečių mobilumo tendencijas, taip pat palaipsniui atveriant daugiau švietimo ir ugdymo įstaigų, viešasis transportas nuo pirmadienio sostinėje kursuos dažniau ir bus talpesnis — taip užtikrinami saugumo reikalavimai, rašo Vilniaus miesto savivaldybės spaudos tarnyba.

  Taip pat ir toliau raginama susilaikyti nuo visų kelionių, kurios nėra būtinos.

  Palyginus dabartinius viešojo transporto keleivių srautus su praėjusiu balandžiu, kuris buvo mažiausiai intensyvus visos pandemijos laikotarpis, kelionių atliekama apie 70-85 proc. daugiau. Tačiau palyginus su skaičiais dar prieš pirmąjį karantiną, kelionių kasdien apie 57 proc. mažiau.

  Automatizuotos šviesoforų eismo valdymo sistemos duomenimis, pirmą balandžio savaitę palyginus su praėjusių metų balandžiu, automobilių gatvėse apie 60 proc. daugiau. Palyginti su laikotarpiu prieš pandemiją — dabartiniai eismo srautai apie 23 proc. mažesni.

  "Susisiekimo paslaugos" direktorė Modesta Gusarovienė pastebėjo, jog jau nuo vasario mėnesio keleivių viešajame transporte palaipsniui daugėja, o išlaikant saugaus atstumo laikymosi taisyklę nuolat pritaikomi tvarkaraščiai. Skaičiuojama, kad atsižvelgiant į realius keleivių srautus ir saugumo reikalavimus, tvarkaraščiai 2020 metais buvo pritaikyti 34 kartus, kai įprastai per metus jie keičiami apie 15 kartų.

  Taip pat priminta, kad apsaugines veido kaukes viešajame transporte dėvėti ir toliau privaloma. Be to, viešajame transporte sėdint ir stovint būtina laikytis ne mažesnio kaip 1 metro atstumo, dezinfekuoti rankas įlipant ir išlipant — dezinfekcinio skysčio keleiviai ras kiekviename autobuse ir troleibuse.

  Dar šia tema

  Vyraujant pandemijai JAV susidurs su kečupo trūkumu
  SAM: ne mažiau 100 darbuotojų turinčios įmonės kviečiamos vakcinuotis
  Lietuvoje per parą nustatyti 1067 nauji COVID-19 atvejai
  Tegai:
  koronavirusas, karantinas, Vilnius

  Svarbiausios temos