10:18 2021 Balandžio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.2035
 • RUB91.7527
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Keli šimtai sunkiasvorių sunkvežimių laukia prie Baltarusijos ir Lietuvos bei Latvijos sienų, o nedidelės eilės susidariusios važiuojant į Lenkiją ir Ukrainą

  VILNIUS, balandžio 9 — Sputnik. Baltarusijos pasienyje susikaupė mažiausiai 1 300 vežėjų, kurie laukia išvykimo į ES šalis, tokius duomenis pateikia Baltarusijos valstybės sienos komiteto svetainė.

  Prekių gabenimo į Lietuvą situacija išlieka sunki — Kamennyj Log patikros punkte eilės ilgis siekia apie 1,2 kilometro. Ten 480 vežėjų laukia išvykimo iš Baltarusijos ir registracijos. Kotlovkoje yra 250 automobilių eilė, dar 240 — Beniakonyse.

  Transporto antplūdis Baltarusijos–Lietuvos kryptimi pastebimas jau seniai. Priežastys yra skirtingos: tai technikos gedimas Lietuvos tarnybose, populiaraus Medininkų patikros punkto remontas, taip pat Velykos, kurias praėjusį savaitgalį šventė katalikai.

  Apie 400 sunkvežimių rikiavosi Baltarusijos ir Latvijos pasienyje. Grigorovščinos utomobilių patikros punkte — 325 sunkvežimiai. 200 sunkvežimių, 110 sustojo prie Urbanų pasienio punkto.

  Bruzguoe mažiausiai eilių — 36 sunkvežimiai laukia išvykimo į Lenkiją.

  Ukrainos Novaja Guta kontrolės punkte į eilę išsirikiavo 40 sunkvežimių.

  Baltarusijos valstybės sienos komitetas rekomenduoja vairuotojams stebėti situaciją interneto svetainėje prieš išvykstant ir planuojant maršrutą. Informacija apie eiles reguliariai atnaujinama.

  Tegai:
  Ukraina, Lenkija, Lietuva, ES, pasienis, Baltarusija

  Svarbiausios temos