15:16 2021 Gegužės 07
Tiesioginis eteris
 • USD1.2060
 • RUB89.8825
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (407)

  Praėjus metams Baltarusijos ir Lietuvos kryptimi vėl pradeda veikti trys pasienio kontrolės punktai

  VILNIUS, balandžio 12 — Sputnik. Po karantino vėl pradėjo veikti įprastu režimu kontrolės punktai Baltarusijos ir Lietuvos pasienyje, praneša Baltarusijos valstybės sienos komitetas.

  Dėl ribojamųjų priemonių, susijusių su koronavirusu, pernai laikinai buvo sustabdytas pasienio kontrolės punktų Baltarusijos ir Lietuvos pasienyje funkcionavimas.

  Nuo balandžio 12 dienos jų darbo režimas atkurtas. Dabar sieną galima kirsti automobiliais ir transporto priemonėmis, turinčiomis ne daugiau kaip aštuonias keleivių vietas, pasienio kontrolės punktuose Vidžiai-Tverečius ir Loša-Šumskas. Sunkiasvorės transporto priemonės, taip pat didelių gabaritų transporto priemonės su leidimu gali būti įforminamos Lentupio-Papelekio pasienio kontrolės punkte.

  Naujai atidaryti kontrolės punktai veikia kartu su veikiančiais pasienio kontrolės punktais Kamennyj Log-Medininkai, Kotlovka-Lavoriškės, Beniakonys-Šalčininkai ir Privalka-Raigardas. Dėl epidemiologinės situacijos pasienyje dabar galioja specialios sienos kirtimo taisyklės.

  Prieš kelionę į užsienį Baltarusijos valstybės sienos komitetas prašo turistų susipažinti su komiteto tinklalapyje esančia informacija. Čia taip pat galima sužinoti apie eiles sienos kirtimo zonoje.

  Temos:
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (407)
  Tegai:
  pasienio kontrolės punktas, Baltarusija, Lietuva

  Svarbiausios temos