23:04 2021 Gegužės 09
Tiesioginis eteris
 • USD1.2059
 • RUB89.4671
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Vakcinacija nuo COVID-19 Lietuvoje ir pasaulyje: iššūkiai ir pažanga (424)

  Pacientą bandyta gaivinti, tačiau jo išgelbėti nepavyko. Gydymo įstaigoje buvo užtikrinta, kad vyras neturėjo lėtinių ligų

  VILNIUS, balandžio 14 — Sputnik. Klaipėdos miesto poliklinikoje 78 metų vyras mirė iškart po to, kai gavo antrą vakcinos "Moderna" dozę, rašo naujienų agentūra TASS su nuoroda į Lietuvos žiniasklaidą.

  Pasak žiniasklaidos atstovų, kalbinusių poliklinikos, kur įvyko nelaimė, vyriausiąją gydytoją Loretą Venckienę, pacientas, atvykęs į polikliniką, jautėsi gerai.

  "Mes tiesiog neįsivaizduojame priežasties ir laukiame tyrimo atsakymų, tačiau manome, kad tai nėra susiję su vakcina, nes nėra simptomų. Nepanašu nei į tromboemboliją, nei į anafilaksinę reakciją", — sakoma pranešime.

  Pacientą bandyta gaivinti, tačiau jo išgelbėti nepavyko. Gydymo įstaigoje buvo užtikrinta, kad vyras neturėjo lėtinių ligų.

  Lietuvoje vakcinacija nuo koronaviruso prasidėjo gruodžio 27 dieną. Per šį laiką pasiskiepijo 492,69 tūkst. žmonių, tai yra 17,63 % gyventojų. Vakcinacija yra neprivaloma. Anot epidemiologų, norint sukurti kolektyvinį imunitetą, turi būti paskiepyta 70 % gyventojų. Atliekant gyventojų apklausą paaiškėjo, kad skiepytis sutinka tik 64 % šalies gyventojų.

  Temos:
  Vakcinacija nuo COVID-19 Lietuvoje ir pasaulyje: iššūkiai ir pažanga (424)

  Dar šia tema

  Britanijoje po vakcinacijos "AstraZeneca" nuo kraujo krešulių mirė septyni žmonės
  Australijos gyventoja mirė per kelias valandas po "Pfizer" vakcinacijos
  Po vakcinacijos nuo COVID-19 Lietuvoje mirė aštuoni žmonės 
  Tegai:
  vakcina, mirtis

  Svarbiausios temos