16:15 2021 Gegužės 08
Tiesioginis eteris
 • USD1.2059
 • RUB89.4671
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Černyševskojės-Kybartų pasienio kontrolės punkte susidarė eilės dėl kelio remonto darbų Lietuvos teritorijoje

  VILNIUS, balandžio 18 — Sputnik. Kaliningrado srities muitinė perspėjo apie eiles Rusijos ir Lietuvos pasienyje esančiame tarptautiniame Černyševskojės-Kybartų automobilių patikros punkte dėl kelio remonto.

  "Išleidimas iš Rusijos Federacijos vykdomas atsižvelgiant į faktinį transporto priemonių priėmimą Lietuvoje. Pagal šiandien iš Lietuvos Respublikos Kybartų muitinės posto gautą žodinę informaciją, patikros punkte vyksta kelio dangos keitimo renginiai kontrolės linijose. Įvažiavimo į Rusijos Federaciją laukia 30 transporto priemonių, išvažiavimo — 185", — sakoma Kaliningrado srities muitinės pranešime.

  Pažymima, kad iš penkių kontrolės linijų rekonstrukcija atliekama trijose, kontrolės punkte organizuotas reversinis transporto priemonių judėjimas. Numatomas darbų atlikimo terminas — 10 parų.

  Kovo pabaigoje Lietuvos muitinė informavo apie informacinių sistemų gedimą, dėl ko iki balandžio pradžios priešais Černyševskojės automobilių patikrinimo punktą Kaliningrado srityje susikaupė daugiau nei 250 vilkikų, laukiančių įvažiavimo į Lietuvą. Palaipsniui eilė buvo likviduota.

  Rusijos ir Lietuvos valstybės sienos atkarpos Kaliningrado srityje Černyševskojės-Kybartų kontrolės punktas yra pagrindinis krovinių transporto pravažiavimo punktas. Sovecko-Panemunės kontrolės punkto galimybės mieste yra ribotos dėl istorinio Karalienės Luizės tilto keliamosios galios limito. Dar dviejų tarptautinių kelių kontrolės punktų darbas apribotas dėl koronaviruso pandemijos.

  Tegai:
  Muitinė, Kaliningrado sritis, eilės pasienyje, Lietuva, Rusija

  Svarbiausios temos