22:40 2021 Gegužės 09
Tiesioginis eteris
 • USD1.2059
 • RUB89.4671
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Eismo pakeitimai Vilniuje (93)

  Šios Lietuvos sostinės vietos bus skirtos pėstiesiems ir lauko kavinėms ir uždarytos automobilių eismui iki pat spalio 31 dienos

  VILNIUS, balandžio 23 — Sputnik. Lietuvos Vyriausybei nusprendus, kad nuo balandžio 22-osios lauko kavinės gali priimti klientus, Vilnius atliko skubius eismo organizavimo pakeitimus ir uždraudė eismą Savičiaus gatvėje ir Gedimino prospekto dalyje tarp Vilniaus ir Šventaragio gatvių, praneša sostinės savivaldybės spaudos tarnyba.

  Anot savivaldybės, eismo ribojimai buvo planuoti nuo gegužės pirmosios, bet suprantant, kad dalis kavinių galės atsidaryti jau dabar, ir kad Senamiestyje padaugės pėsčiųjų, šių gatvelių paskyrimas pėstiesiems ir lauko kavinėms paankstintas.

  Savivaldybė pažymėjo, jog Vilnius jau išdavė leidimus 320 lauko kavinėms. Anot pranešimo, pastarosiomis dienomis sulaukiama po kelias dešimtis naujų prašymų lauko kavinėms įrengti, iki vasaros jų gali augti dar iki 445, kiek jų buvo praėjusių metų vasarą.

  Savičiaus gatvė bus kasdien uždaryta automobilių eismui iki pat spalio 31 dienos. Šią gatvę apvažiuoti bus galima Bokšto gatve, judant Užupio link.

  Gedimino prospekto dalyje tarp Vilniaus ir Šventaragio gatvių eismas bus draudžiamas darbo dienomis nuo 11:00 iki 4:00 ryto, o savaitgaliais — nuo penktadienio 11:00 iki pirmadienio 4:00 ryto, taip pat eismas bus draudžiamas švenčių dienomis. Tokia tvarka taip pat galios iki 2021 metų spalio 31 d.

  Tuo metu Vilniaus gatvės dalyje tarp Islandijos gatvės ir Gedimino prospekto galioja Senamiesčio kilpinio eismo pakeitimai ir atskirų eismo ribojimų nebeplanuojama, ten kavinės galės atsiverti kaip ir praėjusiais metais.

  Temos:
  Eismo pakeitimai Vilniuje (93)
  Tegai:
  Lietuva, Vilnius

  Svarbiausios temos