23:00 2021 Gegužės 09
Tiesioginis eteris
 • USD1.2059
 • RUB89.4671
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Vakcinacija nuo COVID-19 Lietuvoje ir pasaulyje: iššūkiai ir pažanga (424)

  Verta pažymėti, kad 65 ir vyresnius asmenis gali registruoti ir jų artimieji, draugai ar kaimynai

  VILNIUS, balandžio 25 — Sputnik. Nuo šeštadienio popietės Vilniuje išskirtinai kviečiami registruotis 65 metų ir vyresni vilniečiai, mokytojai, abiturientai, rašo miesto savivaldybės spaudos tarnyba.

  Kaip informuojama, kitą savaitę sostinę pasieks dar viena "Pfizer-BioNTech" ("Comirnaty") siunta, iš kurios pirmam skiepui bus skirta virš 10 tūkst. vakcinų.

  Vilniuje šiuo metu yra vakcinuota apie 60 procentų senjorų.

  Šį savaitgalį Vilniaus miesto savivaldybės darbuotojai telefonu skambins tiems senjorams, kurie nori skiepytis, pagal "Tele2" ir "Telia" skambučius surinktą informaciją, ir juos registruos skiepui.

  Verta pažymėti, kad 65 ir vyresnius asmenis gali registruoti ir jų artimieji, draugai ar kaimynai, tai paprastai galima padaryti internetinėje svetainėje vakcina.vilnius.lt.

  Taip pat priminta, kad nuo gegužės 3 dienos abiturientai galės grįžti į mokyklas. Tai jie galės daryti būdami pasiskiepiję arba atlikę testą. Šiuo metu suskubę pasiskiepyti abiturientai antrąjį skiepą gaus iki pirmųjų valstybinių egzaminų, kurie numatomi birželio mėnesį.

  Be to, jau galima registruotis skiepui didžiausiame Vilniaus vakcinacijos centre — parodų rūmuose "Litexpo". Šis vakcinacijos centras startuos nuo balandžio 26 dienos. Jame veiks 50 vakcinavimo kabinų.

  Temos:
  Vakcinacija nuo COVID-19 Lietuvoje ir pasaulyje: iššūkiai ir pažanga (424)

  Dar šia tema

  Sergamumas koronavirusu Lietuvoje didžiausias tarp Baltijos šalių
  Ispanijoje sulaikytas vyras, kuris koronavirusu užkrėtė daugiau nei 20 žmonių
  Mokslininkai išsiaiškino, kaip koronavirusas paveikia smegenis
  Tegai:
  koronavirusas, vakcinacija, vakcina, Vilnius

  Svarbiausios temos