11:27 2021 Gegužės 10
Tiesioginis eteris
 • USD1.2059
 • RUB89.4671
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Vakcinacija nuo COVID-19 Lietuvoje ir pasaulyje: iššūkiai ir pažanga (424)

  Manoma, kad skiepijimas šia vakcina bus atidėtas 7 dienų periodui, o sulaukus papildymo — iš karto pratęstas vakcinuojant visus eilėje laukiančius miesto gyventojus

  VILNIUS, balandžio 27 — Sputnik. "Modernos" gamintojui pakeitus vakcinos tiekimo Lietuvai tvarką, trumpam atidėtas ketvirtadienį suplanuotas kauniečių skiepijimas antrąja šios vakcinos doze. Apie tai pranešė Kauno miesto savivaldybė.

  Pažymima, jog revakcinacija nukeliama beveik 3 tūkstančiams žmonių — visi jie apie tai bus informuoti trumpąja SMS žinute su nurodyta nauja data ir laiku.

  Manoma, kad skiepijimas šia vakcina bus atidėtas 7 dienų periodui, o sulaukus papildymo — iš karto pratęstas vakcinuojant visus eilėje laukiančius miesto gyventojus. Nauja vakcinų siunta Kauną turėtų pasiekti gegužės pradžioje.

  "Medikai mus užtikrino, kad antrojo skiepo atidėjimas neturės įtakos vakcinos efektyvumui", — sakė Kauno miesto savivaldybės Ekstremalių situacijų operacijų centro vadovas Paulius Keras.

  Pasak jo, pastaruoju metu visos į Kauną pristatomos "Modernos" vakcinos buvo paliekamos išskirtinai kauniečių pakartotiniam skiepijimui, todėl pirmąjį skiepą jau turintiems gyventojams nė viena registracija revakcinacijai nebus anuliuota.

  Kaune paskiepyta jau daugiau kaip ketvirtadalis visų miesto gyventojų — apie 76,1 tūkst. žmonių. Sulig antruoju skiepu imunitetas koronavirusinei infekcijai turėjo susiformuoti apie 11 proc. kauniečių.

  Temos:
  Vakcinacija nuo COVID-19 Lietuvoje ir pasaulyje: iššūkiai ir pažanga (424)

  Dar šia tema

  Atsiveriant daugiau sektorių, COVID-19 protrūkių situacija išlieka stabili
  Lietuva gavo dvyliktą "AstraZeneca" vakcinų siuntą
  Daugiau kaip pusė visų šalyje nustatomų COVID-19 atvejų fiksuojama Vilniaus regione
  Tegai:
  vakcinacija, koronavirusas, Kaunas

  Svarbiausios temos