11:01 2021 Gegužės 10
Tiesioginis eteris
 • USD1.2059
 • RUB89.4671
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Koronaviruso pandemija Lietuvoje ir pasaulyje (1946)

  Iš Vyriausybės rezervo Policijos departamentui bus skirta 1,6 mln. eurų — 4 484 pareigūnams, vykdžiusiems karantino režimo laikymosi kontrolę

  VILNIUS, balandžio 28 — Sputnik. Vyriausybė pritarė Vidaus reikalų ministerijos (VRM) pasiūlymui kompensuoti 2,1 mln. eurų statutinių tarnybų 2021 metų kovo mėnesį patirtas darbo užmokesčio išlaidas. Apie tai pranešė VRM spaudos tarnyba.

  Policijos pareigūnas, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Владислав Адамовский

  Vyriausybės nutarimu kompensuojamos priemokos už darbą poilsio ir švenčių dienomis, nakties ir viršvalandinį darbą tiems pareigūnams, kurie tiesiogiai dalyvavo valdant ekstremaliąją situaciją, vykdant asmenų, vykusių už savo gyvenamosios vietos savivaldybės teritorijos ribų, kontrolę bei karantino režimo laikymosi kontrolę.

  "Vidaus reikalų sistemos statutinėms tarnyboms kiekvieną mėnesį nuo praėjusių — 2020 metų gruodžio mėnesio išmokamos kompensacijos. Tai mūsų įsipareigojimas sumokėti šioms tarnyboms už darbą, užtikrinant karantino režimo priemonių laikymąsi. Pareigūnai atliko ir toliau atlieka milžinišką darbą, padėdami suvaldyti šalyje susidariusią situaciją dėl pandemijos", — sakė vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė.

  Iš Vyriausybės rezervo Policijos departamentui bus skirta 1,6 mln. eurų — 4 484 pareigūnams, vykdžiusiems karantino režimo laikymosi kontrolę. Valstybės sienos apsaugos tarnybai bus skirta 521,3 tūkst. eurų — 2 537 pareigūnams, Viešojo saugumo tarnybai bus skirta 0,4 tūkst. eurų — 12 pareigūnų.

  Už 2020 metų gruodžio mėnesį pareigūnams buvo skirta 1,1 mln. eurų, 2021 metais už sausio mėnesį — 2,3 mln. eurų, už vasario mėnesį — 1,8 mln. eurų kompensacijoms išmokėti.

  Temos:
  Koronaviruso pandemija Lietuvoje ir pasaulyje (1946)

  Dar šia tema

  Atvykti į šalį dėl humanitarinių priežasčių leista 805 Baltarusijos piliečiams
  Paaiškėjo, kur fiksuojami didžiausi COVID-19 židiniai
  Kaip vyks iš užsienio įvežto automobilio registracija? Aiškina VRM
  Tegai:
  kompensacija, pareigūnai, Vyriausybė, Vidaus reikalų ministerija (VRM)

  Svarbiausios temos