17:13 2021 Gegužės 08
Tiesioginis eteris
 • USD1.2059
 • RUB89.4671
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Tam paskirtas asmuo bus atsakingas už santykių su verslo organizacijomis plėtrą, investicijų pritraukimą į Vilnių bei inovacijas

  VILNIUS, balandžio 30 — Sputnik. Prie Vilniaus miesto mero Remigijaus Šimašiaus komandos prisijungia patarėja investicijų, inovacijų ir verslo plėtros klausimais "Investuok Lietuvoje" iki šiol dirbusi Virginija Gelžinytė, praneša Vilniaus miesto savivaldybės spaudos tarnyba.

  Pabrėžiama, kad naujoji patarėja bus atsakinga už santykių su verslo organizacijomis plėtrą, investicijų pritraukimą į Vilnių bei inovacijas.

  "Vilnius sparčiai auga, tačiau matau dar neišnaudoto potencialo, bendradarbiavimo galimybių. Dažnai verslas kreipiasi į savivaldybę su įdomiais projektais, tačiau ne visada spėjame tinkamai atsiliepti, tikiuosi, Virginija čia imsis darbo pasiraitojusi rankoves", — sako Remigijus Šimašius.

  Pabrėžiama, kad Virginija Gelžinytė yra įgijusi teisės ir tarptautinio verslo teisės magistro laipsnius, iki šiol dirbo "Investuok Lietuvoje" inovacijų ir infrastruktūros eksperte.

  "Inovacijos, investicijos ir Vilnius — puikiai derantys ir mane įkvepiantys dalykai. Jungiuosi prie Vilniaus miesto savivaldybės komandos ir tikiuosi prisidėti prie dar geresnės šių sričių sinergijos", — sako ji.

  Pažymima, kad darbą mero komandoje ji pradės gegužės 3 dieną.

  Tegai:
  Vilnius, Remigijus Šimašius

  Svarbiausios temos