17:05 2021 Gegužės 08
Tiesioginis eteris
 • USD1.2059
 • RUB89.4671
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą

  Po ilgų derybų Lietuvos vežėjai gaus apie 40 proc. daugiau leidimų nei 2020 metais. Kelionės leidimai pasiekė Lietuvą dar šį savaitgalį

  VILNIUS, gegužės 3 — Sputnik. Lietuvos ir Rusijos derybinių grupių sutarimu Lietuvos vežėjams užtikrintas pakankamas metinis leidimų kiekis gabenti krovinius tarp Lietuvos ir Rusijos Federacijos bei tranzitu per šią šalį. Apie tai praneša Lietuvos susisiekimo ministerija.

  Po kelis mėnesius trukusių derybų šiais metais Lietuvos vežėjai gaus apie 40 proc. daugiau leidimų nei 2020 metais.

  "Šiais metais derybose siekėme maksimaliai patenkinti Lietuvos vežėjų poreikius, taip užtikrinant sąlygas jų nepertraukiamai veiklai ir konkurencingumui. Kelionės leidimai jau  pasiekė  Lietuvą. Bendras institucijų darbas ir pasiekti rezultatai užtikrins nepertraukiamą veiklą, gabenant krovinius tarp abiejų šalių", — sako ministerijos Kelių ir oro transporto politikos grupės vadovo pareigas laikinai einantis Tomas Pilukas.

  Dar šį savaitgalį kelionės leidimai pasiekė Lietuvos transporto saugos administraciją (LTSA), kuri atsakinga už šių kvotinių dokumentų paskirstymą šalies vežėjams. Tad jau nuo šiandien, gegužės 3 dienos, galima kreiptis į LTSA Vilniaus padalinį, norint gauti dvišalius, suteikiančius teisę vežti trečiųjų šalių krovinius, ir trečiųjų šalių leidimus, o nuo rytojaus — ir į Kauno, Panevėžio, Klaipėdos bei Šiaulių padalinius.

  Vežėjų prašoma užsisakyti tokį leidimų skaičių, koks yra būtinas artimiausioms dienoms. 

  Prašymus likusiam leidimų skaičiui, jei nėra itin skubu, prašoma teikti vėliau, t. y. po kelių dienų. Tai svarbu tam, kad būtiniausi kelionės leidimai pasiektų kuo greičiau transporto kompanijas.

  Dar šia tema

  Dėl COVID-19 protrūkio laikinai uždarytas Žirmūnų krovinių postas
  Nuo pandemijos labiausiai nukentėjo smulkiosios transporto įmonės
  Etikos sargai pradėjo tyrimą dėl Majausko pareiškimų 
  Tegai:
  Rusija, Lietuva

  Svarbiausios temos