09:46 2018 Birželio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.1578
 • RUB73.6225
  Rankinis. Archyvinė nuotrauka

  Nesėkmė starte: šalies rankininkai nusileido prancūzams

  Фотобанк
  Sportas
  Gauti trumpą nuorodą
  84 0 0

  Lietuvos rankininkai atrankos į 2018-ųjų metų Europos čempionatą starte nusileido Pasaulio čempionei Prancūzijai rezultatu 37:20 (21:7).

  VILNIUS, lapkr 4 — Sputnik. Ketvirtadienį Lietuvos vyrų rankinio rinktinė 2018 metų Europos čempionato atrankos trečiojo etapo rungtynėse rezultatu 20:37 nusileido Prancūzijai, praneša rankinio federacija. 

  Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių prancūzai primetė lietuviams greitą žaidimo tempą, atitrūko į priekį ir į ilgąją pertrauką ilsėtis išėjo turėdami net 14 įvarčių persvarą (21:7).

  Po didžiosios pertraukos lietuviams pavyko šiek tiek aplyginti rungtynių eigą. Sėkmingai puolime žaidę Skirmantas Plėta, Gerdas Babarskas karts nuo karto sugebėdavo pralaužti tvirtą ir kibią prancūzų gynybą.

  Vis dėlto skirtumas tarp komandų jau buvo per didelis, jo sumažinti lietuviams nepavyko ir jie tituluotiems varžovams nusileido rezultatu 37:20 (21:7).

  Sekmadienį Lietuvos rinktinės laukia rungtynės prieš Norvegijos nacionalinę komandą, kuri sugebėjo užtikrintai įveikti belgus (35:26) ir vakar vėlai vakare jau atvyko į Vilnių ruoštis rungtynėms "Siemens" arenoje.

  Visi Lietuvos rinktinės nariai tvirtino, kad sirgalių palaikymas tose rungtynėse gali būti lemiamas faktorius.

  Europos čempionato atrankos varžybose į kitą etapą pateks dvi pirmosios grupės komandos bei viena geriausia visų grupių trečioji rinktinė.

  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos