06:14 2020 Vasario 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.0840
 • RUB70.7943
  © Ruptly .

  Mainingo (kriptovaliutos gavybos) metu naudojamas didelis elektros energijos kiekis, kuri niekaip nenaudojama, o pats maineris sukuria šilumą, kuri gali būti naudojama gyvenamųjų patalpų šildymui

  Irkutsko verslininkai padarė pirmąjį mobilųjį namą Rusijoje, kuris šildomas naudojant bitkoinus. Tam naudojamas kriptokotelis, kuris atrodo kaip įprastas sisteminis blokas, prie kurio nutiesti silikono vamzdeliai su rožiniu skysčiu — šilumnešiu.

  Kriptovaliutos gavybai naudojama daug elektros energijos. Darbo metu maineriai labai įkaista. Jei šalyse, kuriose yra šiltas klimatas, jie yra aušinami oro kondicionavimo sistemos pagalba, Rusijoje išskiriama šiluma siūloma šildyti namus.

  Vienas maineris gali apšildyti apie 14 kvadratinių metrų ploto gyvenamąją patalpą, o taip pat atneša savo savininkui papildomas pajamas —kriptovaliutą.

  Pirmieji, kas sumąstė apie namų šildymą naudojant mainingus buvo Suomijos ir Danijos gyventojai. Per pastaruosius dvejus metus tokiu būdu šiose šalyse yra šildomi 7-9% namų, teigia "MarketWatch".

  Dar šia tema

  Bitkoinas atnaujino istorinį rekordą, viršijęs 4 tūkst dolerių
  Kas trukdo kriptovaliutoms plisti Lietuvoje?
  Tegai:
  kriptovaliuta, šildymas, Rusija

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos