10:04 2020 Sausio 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.1025
 • RUB69.0442

  Šią savaitę į Kauną iš užsienio sugrįžę emigrantai oro uoste laukdami prie bagažo konvejerio ant jo išvydo ne važiuojančius lagaminus, o dovanas

  Šią savaitę kelių šimtų Londone ir Bristolyje gyvenančių lietuvių, šventėms sugrįžusių į Lietuvą, Kauno oro uoste laukė tokia staigmena, kokios jie nesitikėjo. Kauno oro uoste nusileidę lietuviai ant bagažo konvejerio pamatė ne atvažiuojančius lagaminus, o auksines dovanų dėžutes. Tai — Kauno miesto ir "Aroma Gold" kalėdinė dovana namo sugrįžusiems lietuviams.

  "Kauniečiai, nesvarbu, kur jie šiuo metu gyvena — ar Vilniuje, ar Londone, ar Niujorke — vis tiek yra ir visada bus kauniečiai. Tikiuosi, kad per šventes sugrįžę namo, jie įvertins mūsų mieste vykstančius pokyčius, kurie paskatins juos vieną dieną į Lietuvą sugrįžti visam laikui", — teigė Kauno meras Visvaldas Matijošaitis. 

  Kuriant tikrą Kalėdų stebuklą koordinuotai dirbo didelė Kauno oro uosto, „Aroma Gold" marketingo ir Kauno miesto savivaldybės komanda. Buvo pajungtos didelės pajėgos, tam, kad oro uoste, kuriame užtikrinamos griežčiausios saugumo taisyklės, pavyktų maloniai nudžiuginti keleivius, nesutrikdant įtempto skrydžio grafiko.

  Keleiviams buvo dovanojamas specialiai šiam projektui sukurtas „Aroma Gold" rinkinys auksinėms akimirkoms bei Kauno miesto dovana su šventiniais linkėjimais. Kad laikas neprailgtų ir laukimo salėje stoviniuojančių artimųjų, jie buvo vaišinami kava.

  Temos:
  Po lėktuvo sparnu: Lietuvos oro uostai (65)

  Dar šia tema

  Emigrantui žodžiais nepadėsi
  Dviguba Lietuvos pilietybė: būti ar nebūti
  Lietuviai emigruoja dėl mažų algų ir augančių kainų
  Tegai:
  emigrantai, Kauno oro uostas, Kaunas

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos