06:44 2019 Gegužės 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1139
 • RUB72.0525

  Dokumentinis filmas "Rūta" pasakoja apie vieną iš daugiausiai pasiekusių Lietuvos sportininkių, atskleidžia jos kasdienių treniruočių užkulisius, darbo kasdienybę ir pasiruošimo varžyboms procesą

  Kamera seka Rūtos pasiruošimą Rio olimpinėms žaidynėms Plimute ir Tenerifėje, primena Rūtos pasiekimus Londono olimpiadoje bei pasiektus pasaulio rekordus. Režisieriai: Ronaldas Buožis ir Rokas Darulis. Filmas apie Rūtą Meilutytę kinuose bus rodomas nuo kovo 3 dienos.

  Sportininkės motina žuvo avarijoje, kai būsimajai čempionei sukako tik ketveri metukai. Praėjus metams po tragedijos, tėvas persikėlė į Plimutą (Anglija), kur dirbo slaugytoju. Jis jautė, kad jo dukra turi gabumų plaukti ir nuvedė ją į vietos plaukimo klubą. Meilutytės treneris prisimena, kad Rūta buvo pirmasis vaikas jo karjeroje, kuris per pirmąją treniruotę pradėjo… skęsti.

  Tačiau pamažu Lietuvos undinėlei pavyko nuplaukti iki olimpinio aukso ir naujų pasaulio rekordų. Priekyje – naujos pergalės ir pasirengimas trečiosioms "Žaidynėms-2020" savo karjeroje.

  Tegai:
  Rūta Meilutytė, Lietuva

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos