13:20 2020 Vasario 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.0801
 • RUB69.5480

  Vilniaus apskrities policijos kriminalistai rado ir išėmė beveik du kilogramus narkotinės medžiagos – kokaino

  Pareigūnai, gavę informaciją apie asmenis, organizuojančius narkotinės medžiagos (kokaino) patekimą į Lietuvą ir šių medžiagų platinimą sostinėje, atliko tyrimą.

  Kriminalistai išsiaiškino, kad asmenys, gyvenamojoje vietoje įsirengę naminio tipo laboratoriją, vertėsi neteisėta veikla. Įtariamieji galimai iš užsienio šalių gaudavo įvairaus tipo medžiagų, kuriose impregnuotas kokainas, ir, naudodami tirpiklius, jį išgrynindavo, supresuodavo ir pakuodavo į vakuumines pakuotes.

  Šių metų sausio 31 dieną sulaikius du savo nusikalstamą veiklą ypatingai konspiravusius asmenis, o jų gyvenamose ir kitose vietose atlikus kratas, viename sostinės daugiabučio namo bute rasta ir išimta apie 1,8 kilogramo narkotinės medžiagos — kokaino; taip pat cheminių medžiagų, kuriomis narkotikas buvo išgryninamas, pakavimo ir presavimo įrankių bei naudotų apsaugos priemonių. Sulaikyti asmenys policijos pareigūnams nėra žinomi.

  Sulaikytiems įtariamiesiems teismas skyrė griežčiausią kardomąją priemonę — suėmimą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už šias nusikalstamas veikas įtariamiesiems gresia laisvės atėmimas nuo 10 iki 15 metų. Manoma, kad sulaikomų asmenų gali būti ir daugiau.

  Temos:
  Kelias į pražūtį (36)

  Dar šia tema

  Pakrantės apsauga ištraukė įstrigusį ryšuliuose su kokainu vėžlį
  Muitinė sudegino 575 kg sulaikyto kokaino
  Pusė kilogramo kokaino rasta atsarginiame automobilio rate
  Tegai:
  kokainas, kriminalistai, narkotikai, Vilniaus rajonas, Lietuva

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos