22:35 2020 Sausio 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.1108
 • RUB68.2495

  Vaizdo įrašas pasakoja apie apginklavimą, kurį Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pirmą kartą pristatė kovo pradžioje

  RT televizijos kanalas paskelbė vaizdo įrašą, kuriame parodė naują Rusijos apsiginklavimą.

  Vaizdo įraše pristatytos apsiginklavimo sistemos "Kinžal", "Sarmat" ir "Avangard", nepilotuojamas povandieninis aparatas ir raketa su atominiu jėgos įrenginiu.

  Pavadinimus naujiesiems kariniams išradimamas sugalvojo šalies gyventojai. Visuotinio balsavimo būdu unikaliam povandieniniam bepiločiui suteiktas pavadinimas "Poseidon", koviniam lazeriniam kompleksui — "Peresvet", o sparnuotoji raketa su atominės energijos įrenginiu gavo pavadinimą "Burevestnik".

  Kovo 1-ąją Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas, sakydamas metinę kalbą Parlamento aukštuosiuose rūmuose, užsiminė apie naujausią strateginį apsiginklavimą, kurį jau turi Rusijos kariuomenė. Putinas pristatė naujausius ginklus, kurie neturi analogų visame pasaulyje.

  Savo kalbos metu Putinas pabrėžė, kad Rusija neketina niekam grasinti arba pulti, o naujas apsiginklavimas skirtas " šalies saugumui užtikrinti". Vėliau Putinas paaiškino, kad Rusija gali panaudoti branduolinį ginklą tik atsakydama į puolimą.

  Vėliau JAV kariuomenės strateginės vadovybės pirmininkas Džonas Haitenas pareiškė, kad JAV neturi atitinikamo ginklo pasipriešinti Rusijos hipergarsinei ginkluotei.

  Dar šia tema

  Pentagonas paskelbė apie JAV bejėgiškumą prieš hipergarsinį Rusijos ginklą
  Peskovas: Rusija nesiruošia įsitraukti į ginklavimosi varžybas
  JAV atsakas į Putino ginklą: hipergarsinių technologijų bandymai 2019-aisiais
  Lavrovas: JAV rengia Europą branduolinio ginklo prieš Rusiją naudojimui
  JAV branduolinis ginklas Rytų Europai — išsigelbėjimas ar grėsmė?
  Tegai:
  apsiginklavimas, RT, Rusija, JAV

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos