18:23 2020 Birželio 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.1330
 • RUB77.8155
  Минобороны РФ

  Rusijos oro ir kosmoso pajėgų priešraketinės gynybos padaliniai paleido modernizuotą priešraketinės gynybos sistemos raketą Kazachstano poligone

  Modernizuota mažojo nuotolio priešraketinės gynybos sistemos raketa nustatytu laiku sėkmingai pataikė į simbolinį taikinį Sary-Šagano poligone, Kazachstane, pranešė Rusijos oro ir kosmoso pajėgų atstovas generolas majoras Andrejus Prichodko.

  Priešraketinės gynybos junginio kovinių algoritmų ir programų skyriaus viršininkas pulkininkas Ildaras Tagijevas pabrėžė, kad raketų paleidimų skaičius Sary-Šagano poligone ateinančiais metais išaugs kelis kartus.

  Tagijevas teigia, kad šiuo metu Rusijos priešraketinės gynybos sistemų arsenale esančios priemonės neturi analogų pasaulyje.

  "Pakanka pasakyti, kad raketos skrydžio greitis yra ne mažesnis kaip 3 km/sek, ir tai kelis kartus viršija kulkos greitį", — paaiškino pulkininkas.

  Priešraketinės gynybos sistema apsaugo Maskvą nuo smugių iš oro ir kosmoso. Naujosios sistemos A-235 raketų bandymai prasidėjo 2014 metais.

  Dar šia tema

  Trampas pasakė Putinui, kad JAV laimės naujas ginklavimosi varžybas
  Peskovas: Rusija nesiruošia įsitraukti į ginklavimosi varžybas
  JAV atsakas į Putino ginklą: hipergarsinių technologijų bandymai 2019-aisiais
  Kadrai iš naujos Rusijos priešraketinės gynybos sistemos paleidimo
  Tegai:
  priešraketinės gynybos sistema, Rusijos oro ir kosmoso pajėgos, Kazachstanas, Rusija

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos