09:52 2019 Sausio 16
Tiesioginis eteris
 • USD1.1424
 • RUB76.6722

  Videofaktas: "Aras" Klaipėdoje sulaikė vyrus, planavusius pasikėsinti į pareigūnus

  Trečiadienio rytą Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Imuniteto valdybos pareigūnai, Specialiųjų tyrimų tarnybos Klaipėdos valdybos pareigūnai, pasitelkę Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės "Aras" kovotojus, sulaikė du vyrus, kurie įtariami neteisėtai rinkę informaciją apie pareigūnus bei rengęsi sutrikdyti jų sveikatą, paskelbė Facebook paskyroje Klaipėdos apskrities policija.

  Pas įtariamuosius atliktos kratos. Vienas iš sulaikytųjų yra advokato paslaugas teikiantis asmuo. Įtariama, kad šie vyrai rengė pasikėsinimą į Klaipėdos apskrities VPK padalinio vadovą ir Klaipėdos apygardos prokuratūros prokurorą.

  Policininkai atkreipia dėmesį, kad pareigūnai ne pirmą kartą susiduria su bandymu juos įbauginti, kuomet yra kėsinamasi į jų sveikatą ar asmeninį turtą.

  Policijos generalinis komisaras Linas Pernavas teigia, kad tokie bandymai visuomet sulauks griežto teisėsaugos atsako.

  "Visi, kurie išdrįs kėsintis į pareigūnų gyvybę, sveikatą ar turtą, sulauks negailestingo policijos atsako. Į tokius įvykius žiūrime labai rimtai, todėl nusikaltimai prieš pareigūnus beveik visuomet yra operatyviai išaiškinami arba užkardomi, o asmenys patraukiami atsakomybėn", — sakė Pernavas.

  Dar šia tema

  Lietuvos policijos mokykloje ― atvirų durų diena
  Vilniuje duris atvėrė moderni "Aro" rinktinės bazė
  Visuomenė parėmė "Arą" šešiomis neperšaunamomis liemenėmis
  Tegai:
  Aras, Klaipėda
  Community standardsDiscussion

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos