09:22 2019 Sausio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.1402
 • RUB75.6267

  Pažeidėja neišsigando nei policininkų smūgių lazdelėmis per kapotą, nei tabelinio ginklo, nei sunkvežimio, kuris bandė užkirsti jai kelią

  Ukrainos Ržiščevo mieste, Kijevo srityje, policijos pareigūnai bandė sustabdyti automobilį "VAZ-2109" vairavusią 27-metų pažeidėją, kuri keletą minučių važinėjo aplink juos, praneša leidinys "Vesti Ukraina".

  Vaizdo įrašą nufilmavo vietinis gyventojas Aleksejus Solomencevas.

  Vaizdo įraše galima pamatyti, kad policijos automobilis sekė pažeidėjos automobilį, bet, kai automobiliai privažiavo prie žiedinio kelio, kur vykdomas remontas, policijos automobilis nepataikė į posūkį ir atsitrenkė į šaligatvio bortelį.

  Tada teisėsaugos pareigūnai išlipo iš automobilio ir bandė sustabdyti merginos vairuojamą automobilį, trenkdami per jo kapotą lazdelėmis, ir net pabandė panaudoti tabelinį ginklą. Tačiau tai nesustabdė pažeidėjos, ir ji važinėjo aplink gėlyną, ignoruodama pareigūnus.

  Netoliese esančio sunkvežimio vairuotojas bandė užblokuoti kelią pažeidėjai, bet ir tai nepadėjo. Tačiau po kurio laiko ją vis dėlto pavyko sulaikyti.

  Kijevo srities policijos atstovas Nikolajus Žukovičius pranešė, kad pažeidėja galėjo būti apsvaigusi nuo narkotinių medžiagų.

  Dar šia tema

  Zaporožėje buvo išbandytas pirmas Ukrainos sraigtasparnis
  Ukraina pradėjo gaminti šarvuotą automobilį, sukurtą prieš 20 metų
  Tegai:
  policijos pareigūnai, automobiliai, Ukraina
  Community standardsDiscussion

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos