11:29 2020 Vasario 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.0835
 • RUB68.7554
  © Инфоцентр "Крымский мост"

  Įrengtas paskutinis polis Krymo tilto geležinkelio atkarpoje. Žiūrėkite vaizdo įraše, kokius užrašus paliko statybininkai ant gelbetoninės atramos

  Statybininkai baigė darbą ant tilto geležinkelių atkarpos per Kerčės sąsiaurį polių pamatų, informuoja Krymo tilto informacijos centras.

  Iš viso statybų metu į sąsiaurio apačią buvo pakrauti 6694 trijų tipų poliai. Poliai įrengti vertikaliai ir nulinkę. Gelžbetonio šerdis saugo juos nuo agresyvios jūros aplinkos. Viršutinėje vamzdžio dalyje yra šarvuotas rėmas, užpildytas hidrauliniu betonu.

  Как строили Крымский мост. Ускоренная видеоверсия
  Инфоцентр "Крымский мост"

  Statybininkai savotiškai atšventė šį įvykį ir prieš polio įrengimo pasirašė jį. "Krymas. Tiltas. Liko visai nedaug", — skamba vienas iš užrašų. Daugelis statybų dalyvių paprastai parašė savo pavardes ant polio, kai kurie nupiešė save.

  Po polio įrengimo, vyks jo dinaminiai bandymai, o po to kartu su kitomis atramomis ji perims pagrindinį tilto geležinkelio ruožo krovinį.

  Geležinkelio tilto atramos yra masyvios, taigi, po jomis buvo įrengta daugiau polių — 2788. Automobilių kelio atkarpoje — 2576.

  Tiltas į Krymą iš Krasnodaro krašto yra ilgiausias Rusijoje, jo ilgis yra 19 kilometrų.

  Automobilių judėjimo pradžia buvo numatyta gruodžio mėnesį, tačiau darbas buvo baigtas anksčiau laiko. Gegužės 15 dieną Vladimiras Putinas atidarė automobilio tilto dalį, o eismas buvo atidarytas kitą dieną.

  Pirmieji traukiniai važiuos tiltu 2019 metais.

  Temos:
  Rusijos tiltas į Krymą (46)

  Dar šia tema

  Ant Krymo tilto užfiksuoti masiški eismo taisyklių pažeidimai
  Kijevas pagrasino sunaikinti Krymo tiltą
  Ukraina pažadėjo nubausti tinklaraštininką už kelionę per Krymo tiltą
  Porošenko papasakojo apie Ukrainos planus dėl tilto per Kerčės sąsiaurį
  Rusija sureagavo į raginimus susprogdinti Krymo tiltą
  Tegai:
  tiltas, geležinkelis, Krymo tiltas, Krymas, Rusija

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos