19:57 2019 Gegužės 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1172
 • RUB72.1926
  © Sputnik .

  Kartu su Kinijos vadovu Rusijos prezidentas paragavo dviejų Tiandzino virtuvės patiekalų, vienas iš kurių primena rusams įprastus koldūnus

  Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas savo vizito į Kiniją metu paruošė ir paragavo vietino maisto. Apie tai pranešė televizijos kanalas "ССТV".

  Vaizdo įraše galima pamatyti, kaip Rusijos lyderis kartu su Kinijos vadovu Xi Jinping ruošia vietinius skanėstus, tarp jų goubuli, kurie primena rusams įprastus koldūnus. Vienas Kinijos delegacijos narys pagyrė Putino kulinarinį meistriškumą.

  Be to, Rusijos ir Kinijos lyderiai paragavo patiekalą, panašų į įdarytus blynus, — į paplotėlį įvyniota mėsa ir daržovės. Putinas taip pat prisidėjo prie jo gaminimo.

  Rusijos prezidentas dalyvauja Šanchajaus bendradarbiavimo organizacijos (ŠBO) šalių vadovų susitikime Čingdao, kuris vyksta birželio 9-10 dienomis. Organizacija, kuri buvo įkurta beveik prieš 17 metų, apima Rusiją, Kiniją, Indiją, Pakistaną, Kazachstaną, Kirgiziją, Tadžikistaną ir Uzbekistaną. Afganistanas, Baltarusija, Iranas ir Mongolija turi valstybių stebėtojų statusą.

  Dar šia tema

  Putinas padovanojo Xi Jinping rusišką pirtį iš Altajaus kedro
  Tegai:
  Vladimiras Putinas, Kinija

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos