13:09 2019 Kovo 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.1302
 • RUB72.7425

  Fanai iš viso pasaulio atvyksta į Maskvą į futbolo čempionato pradžią. 70 metų Vokietijos gyventojas atvyko į FIFA-2018 sostinę traktoriumi ir pabendravo su kelių policija

  Kiekvienas turi savo būdą, kaip patekti į Maskvą — kas lėktuvu, kas traukiniu, kažkas autostopu, o vokietis Hubertas Virtas įveikė daugiau nei du tūkstančius kilometrų 1936 metų gamybos traktoriumi. Jis pravažiavo kartu su savo taksu Cheksu per keturių šalių teritoriją.

  Futbolo gerbėjas pradėjo savo kelią gegužės 15 dieną iš Forchheimo miesto Vokietijoje. Jo "geležinis arklys" vos gali pagreitėti iki 30 km/val, todėl vokiečiui teko įveikti apie 100 kilometrų per dieną, kad pasiektų Maskvą prieš čempionato pradžią. Neįprastas keliautojas nakvojo priekaboje-"diližane", kuris primena didelę statinę. Jo priekaboje sukurtos visos sąlygos patogiam gyvenimui.

  Atvykęs į Rusijos sostinę, Virtas pakabino ant priekabos plakatą su užrašu "Hallo, Moskau!" (Sveika, Maskva — Sputnik). Įvažiavuį į miestą vokietį sustabdė kelių policijos pareigūnai, kad pasveikintų.

  Temos:
  Pasaulio futbolo čempionatas 2018 metais Rusijoje (86)

  Dar šia tema

  Vokietis važiuoja į Pasaulio futbolo čempionatą "alaus statine"
  Medikai parengė rekomendacijas vykstantiems į FIFA pasaulio čempionatą Rusijoje
  Du brazilai senu "Vabalu" aplankys FIFA 2018 miestus Rusijoje
  FIFA-2018 dalyvaujančios šalys
  Tegai:
  traktorius, Pasaulio futbolo čempionatas, Maskva, Rusija

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos