22:56 2020 Rugpjūčio 11
Tiesioginis eteris
 • USD1.1783
 • RUB85.6858

  Vilniuje penktadienį iki vėlyvo vakaro vyko 12-oji "Kultūros naktis", renginiuose atsirado pramogų ir vaikams, ir suaugusiems

  Visi renginiai buvo nemokami. Sostinės gatvėse, teatruose, galerijose ir netradicinėse erdvėse vyko daugiau nei 110 renginių, kuriuose dalyvavo apie 700 menininkų ir kultūrinių organizacijų.

  Per "Kultūros naktį" Vilniuje kursavo naktiniai autobusai, todėl visi dalyviai galėjo patogiai atvykti į renginius ir vėliau išvažiuoti namo.

  "Kultūros naktis" Vilniuje pradėta rengti nuo 2007 metų, siekiant sukurti naują kultūrinę tradiciją mieste. Trejus metus ši šventė buvo nacionalinės programos "Vilnius — Europos kultūros sostinė 2009" dalis. "Kultūros nakties" idėja — vieną naktį per metus užtvindyti miestų aikštes, skverus, parkus ir netikėčiausias erdves įvairias meno sritis pristatančiais projektais. Pakviesti žmones jaukiam, draugiškam ir demokratiškam naktinėjimui po duris atvėrusius miesto muziejus, galerijas, bažnyčias, koncertų sales, teatrus ir kūrybines dirbtuves.

  Dar šia tema

  Kultūros naktį Vilniuje bus ribojamas eismas, dažniau važinės naktiniai autobusai
  Kultūros naktis Vilniuje: TOP 10 renginių
  Tegai:
  kultūra, Kultūros naktis, Vilnius

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos