07:29 2020 Gruodžio 04
Tiesioginis eteris
 • USD1.2151
 • RUB90.8441
  YouTube / VilniusVideo / Modernus Vilnius: KET pažeidėjus fiksuoja troleibusai!

  Troleibusuose įrengti vaizdo registratoriai jau fiksuoja Kelių eismo taisyklių pažeidėjus, važinėjančius A juostomis, nepažymėtomis "4+" simboliu, o Policija pradėjo juos drausminti

  Vilniaus savivaldybės atstovas teigia, kad netoleruotina, kai dauguma tvarkingai laukiančių prie šviesoforų turi stebėti pro šoną lekiančius "gudručius": nesvarbu, kas nusižengs — ar iš provincijos atvykęs studentas, ar vidurinės grandies vadybininkas, ar miesto administracijos direktorius — atsakingai laisve mėgautis nemokantiems pasigailėjimo nebus.

  Vilniaus mieste šiuo metu veikia daugiau kaip 100 naujų modernių miesto stebėjimo kamerų, dar 13 eismą stebi iš troleibusų. Pilotinio projekto kameros sumontuotos ant priekinių transporto stiklų 6, 10 ir 17 maršrutuose. Maršrutai pasirinkti neatsitiktinai: jie driekiasi centrinėmis miesto gatvėmis, arba juose itin intensyvus eismas. Eismą stebėti iš troleibusų imtasi, norint užtikrinti laisvas A juostas, kad viešuoju transportu besinaudojantys vilniečiai savo kelionės tikslą pasiektų greičiau, transportas atvyktų laiku, pagal tvarkaraštį. 

  Kameromis užfiksuota informacija apie "A" eismo juosta neteisėtai važiuojančius vairuotojus perduodama Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnams, kurie  jau nubaudė ne vieną vairuotoją. 

  Tegai:
  KET pažeidimus, troleibusai, Kelių eismo taisyklės (KET), video, Vilnius

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos