02:23 2020 Vasario 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.0835
 • RUB68.7554

  Po kruopštaus ir slapto tyrimo, nustatyta Lietuvoje ir tarptautiniu mastu veikusi organizuota grupė asmenų, galimai vykdžiusi alkoholio tiekimą į Lietuvą bei pagamintos produkcijos platinimą Europoje

  Lietuvos kriminalinės policijos biuro pareigūnai kartu su Generalinės prokuratūros Baudžiamojo persekiojimo departamento specializuotais prokurorais, talkinant Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ekonominių nusikaltimų tyrimų valdybos pareigūnams, stambaus masto policijos operacijos metu, smogė gaujai, bandžiusiai pasipelnyti iš neteisėto alkoholio tiekimo bei realizavimo, rašo Policijos departamento spaudos tarnyba.

  Policijos operacijos metu išimti įspūdingi alkoholio kiekiai – daugiau kaip 40 tonų nedenatūruoto etilo alkoholio ir jo skiedinių.

  Gausios policijos pareigūnų pajėgos, vykdžiusios šią operaciją, sulaikė daugiau kaip 15 asmenų, galimai priklausančių organizuotai nusikalstamai grupuotei, kuri vertėsi minėto produkto kontrabanda ir nelegaliu garsių alkoholio gamintojų produktų klastočių gamyba ir realizavimu. 5 iš sulaikytų asmenų skirtos griežčiausios kardomosios priemonės – suėmimai.

  Dar šia tema

  Anykščiuose prokuroras nušalintas nuo tarnybos už alkoholio vartojimą darbo vietoje
  Seimas pranešė apie susirgimų, siejamų su alkoholiu, mažinimą
  Kas daugiausiai geria Europos Sąjungoje?

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos