21:42 2019 Gegužės 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1167
 • RUB72.0519

  Liudininkai pranešė, kad rasta būtybė buvo pasidengusi vilna, ir padarė prielaidą, kad radinys galėtų būti senovinės gyvybės rūšies atstovas

  Kamčatkos pakrantėje vietos gyventojai aptiko keistą padarą, pasidengusį "vilna". Jis buvo bangų išneštas į krantą. Vietos gyventoja paviešino vaizdo įrašą savo Facebook paskyroje.

  "Dalinuosi su jumis šiuo neįtikėtinu radiniu. Įdomiausia tai, kad jis padengtas vilna vamzdinio tipo. Gal tai koks nors senovės padaras. O, kad tik siųstų mokslininkus į šią vietą, kad jie šį stebuklą pamatytų. Gal vandenynas pakišo mįslę", — rašė Svetlana Diadenko.

  Komentaruose vartotojai pasidalijo savo spėjimais. Pasak jų, nenustatytas objektas gali būti kalmaras, mamuto kailis, bizonas ar globsteris (neatpažinta organinės medžiagos masė, kurią kartais į jūros krantą išmeta bangos).

  Anot "Kam 24", "KamčatNIRO" instituto specialistai pareiškė, kad vietos gyventojų radinys — tai paprastojo banginio palaikai. Dėl jūros aplinkos poveikio banginio kūnas prarado riebalinį sluoksnį ir įgijo tokią keistą formą.

  Dar šia tema

  Australijoje trys ruoniai "susiruošė į kelionę" laivapriekyje
  Tegai:
  palaikai, gyvūnai, Kamčatka, Rusija

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos