01:55 2020 Rugsėjo 29
Tiesioginis eteris
 • USD1.1670
 • RUB91.8152

  Ivanas Kazora paklausė Ukrainos prezidento apie jo pažadus Nikolajevo miesto atžvilgiu, bet politikas į tai sureagavo nevienareikšmiškai

  Žurnalistas iš Ukrainos Ivan Kazora paskelbė savo Facebook paskyroje vaizdo įrašą, kuriame jis bando paimti prezidento Petro Porošenko komentarą apie jo priešrinkiminius pažadus.

  Pasak žurnalisto, anksčiau Porošenko pažadėjo skirti pinigų iš asmeninio labdaros fondo Katedros aikštes rekonstrukcijai Nikolajevo mieste, skirti iš valstybės biudžeto 10-15 milijonų grivinų centrinio stadiono remontui ir išspręsti problemą su valstybinės reikšmės trasų, kurios praeina per miestą, remontu.

  Išgirdęs klausimą prezidentas sugriebė mikrofoną ir pridengė jį, kad jo žodžiai negalėjo būti išgirsti. Netrukus sargyba išstūmė žurnalistą.

  "O pasakė jis šitą: "Tu išeisi, aš tau pasakysiu", — teigiame Kazoros pranešime socialiniuose tinkluose.

  Taip pat žurnalistas papasakojo, kad prie jo atėjo Nikolajevo srities administracijos vadovas Aleksejus Savčenko ir, "neva jis ne  gubernatorius, o įprastas apsaugininkas", nustūmė Kazorą nuo Porošenko.

  Kaip pažymėjo Kazora, jis galėjo laukti tokios reakcijos iš bet ko, bet ne iš prezidento, bei nedaug laiko iki prezidento rinkimų kampanijos pradžios.

  Šis skandalas — ne pirmas Porošenko bendravimo su žurnalistais istorijoje. Pavyzdžiui, šių metų pradžioje jis atsisakė Davose atsakyti į klausimą, užduotą rusų kalba ir pareiškė žurnalistui, kad ji turi nusiimti marškinius su siuvinėjimais.

  Porošenko užima Ukrainos prezidento postą nuo 2014 metų birželio — jis laimėjo neeilinius rinkimus, įvykusius po valstybinio perversmo. Kiti prezidento rinkimai vyks 2019 metų kovo 31 dieną. Net oficialios Ukrainos žiniasklaidos duomenimis, Porošenko reitingas neaukštas — už jį pasirengę balsuoti tik 9,1% rinkėjų.

  Dar šia tema

  "Padidėję raumenys": Porošenko kalbėjo apie Ukrainos krizės naudą
  Videofaktas: kaip Porošenko padėjo Junkeriui nenukristi
  Ukrainos politikas paaiškino, kodėl jam gėda dėl Porošenko
  Tegai:
  žodžio laisvė, žurnalistai, Ukraina

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos