10:31 2019 Kovo 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.1302
 • RUB72.7425

  Baigta remontuoti beveik 1 km ilgio Justiniškių gatvės atkarpa: paklota nauja asfalto danga, pakeisti kelio bortai, sutvarkyti šaligatviai, atnaujinta viešojo transporto stotelė ir ženklinimas

  Vilniaus savivaldybė Facebook pasidalino vaizdo įrašu, kaip atnaujina Justiniškes. Justiniškių gatvėje, kuria kasdien važinėja Justiniškių, Pašilaičių ir Viršuliškių rajonų gyventojai, suremontuota atkarpa nuo Laisvės prospekto iki Šešuolių gatvės.

  "Justiniškių rajonas atgimsta!  🙂 🎉 Šiemet jau sutvarkyta svarbi Justiniškių gatvės atkarpa, atnaujinami skverai, tiesiami nauji dviračių ir pėsčiųjų takai. Darbai dar nesibaigė, laukite tęsinio", — žada savivaldybė.

  Po kone keturių dešimtmečių Justiniškių gatvėje šiemet buvo paklota 600 m ilgio trūkstama šaligatvio atkarpa, kuri sujungė dvi Lūžių ir Justiniškių bei Justiniškių ir Rygos sankryžas. Nuo šiol rajono gyventojai galės saugiai ir patogiai pasiekti ugdymo įstaigas, viešojo transporto stoteles.

  Iki metų pabaigos Justiniškių rajone, tarp Rygos gatvės ir Laisvės prospekto, bus nutiestas naujas apie 2 km ilgio dviračių takas, o šalia jo – šaligatvis. Šis takas – pirmasis Justiniškių gatvės jungties su miesto centru etapas. Justiniškių naujasis takas – jungtis su Laisvės prospektu – įsilies į bendrą takų sistemą, susijungs su baigiamu projektuoti nauju T. Narbuto gatvės taku, kuris bus nutiestas kitąmet. Planuojame suprojektuoti ir likusią jungtį tarp Rygos ir Gabijos gatvių, kuri prie dabar tiesiamo tako prijungs ir Pašilaičių dviratininkus. Tai bus pagrindinės dviračių takų jungtys miesto šiaurės vakaruose.

  Dar šia tema

  Paskutinės Vilniaus aplinkkelio atkarpos atidarymas
  Justiniškėse tiesiamas apie 2 km ilgio dviračių takas
  Tegai:
  Vilniaus savivaldybė

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos