15:45 2020 Sausio 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1115
 • RUB68.7300
  facebook / FIMA Intelligent Engineering / Vidutinio greičio matavimo sistema Lietuvoje

  Diegiami vidutinio greičio matuokliai, dar vadinami sektoriniais matuokliais, veiks ištisą parą ir galės atpažinti daugiau nei 120 šalių transporto priemonių valstybinės registracijos numerius

  Lietuvos automobilių kelių direkcija pasidalino Facebook vaizdo įrašu, kuris paaiškina, kaip veikia pirmoji vidutinio greičio matavimo sistema Baltijos regione.

  Kontroliuojamo kelio ruožo pradžioje ir pabaigoje įrengti greičio matavimo postai vaizdo kameromis fiksuos pravažiuojančių transporto priemonių valstybinius numerius, įvažiavimo į ruožą ir išvažiavimo iš jo laiką ir nustatys vidutinį greitį ruože.

  Kiekvienu leistino greičio viršijimo atveju visi duomenys, būtini pažeidimui nustatyti ir įforminti, bus automatizuotai fiksuojami ir perduodami į centrinę informacinę sistemą tolesniam apdorojimui.

  Susisiekimo ministerijos žiniomis, vidutinio greičio matavimo sistemos veikia Austrijoje, Ispanijoje, Italijoje, Jungtinėje Karalystėje, Nyderlanduose, Portugalijoje, Prancūzijoje, Suomijoje, Šveicarijoje ir kitose šalyse.

  Dar šia tema

  Automobilių kelių direkcija atskleidė sektorinių greičio matuoklių veikimo principus
  Sektoriniais greičio matuokliais užfiksuoti pažeidėjai sulauks nuobaudų
  Tegai:
  Lietuvos automobilių kelių direkcija (LAKD), vidutinio greičio matavimo sistema

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos