21:42 2020 Liepos 13
Tiesioginis eteris
 • USD1.1329
 • RUB80.1470

  Klaipėdos pareigūnai baigė didelės apimties tyrimą dėl narkotinių medžiagų platinimo; iš viso baudžiamojon atsakomybėn patraukta 10 kaltinamųjų, iš jų 6 — už kvaišalų, taip pat ir labai dideliais kiekiais, platinimą

  Tyrimas pradėtas, išanalizavus kriminogeninę situaciją Klaipėdos mieste ir sudarius uostamiesčio kriminogeninių "židinių" žemėlapį. Į šį sąrašą antrus metus iš eilės pateko bendrabutis, esantis Minijos gatvėje, rašoma Policijos departamente pranešime spaudai.

  2017 metais dėl sąlyginai mažos, palyginti su heroinu, kainos narkomanų tarpe ypač išpopuliarėjo sintetinis opioidas — karfentanilis. Uostamiestyje padažnėjo atvejų, kai gyventojai daugiabučių laiptinėse aptikdavo sunkiai aplinkoje besiorientuojančius, nuo kvaišalų apsvaigusius narkomanus. Buvo užfiksuoti ir mirtini apsinuodijimai. Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos tyrėjai nustatė, kad narkotinę medžiagą "žvejybos uosto" rajone ir prie vieno uostamiesčio prekybos centro platino romų tautybės asmenys.

  Po ilgalaikio kompleksinio tyrimo, 2017 metų gruodžio mėnesį teisėsaugininkai atliko kratas daugiabučiuose Minijos, Sulupės bei Pilies gatvėse. Per kratas aptikta daugiau nei 130 pardavimui paruoštų lankstinukų su narkotinių medžiagų — karfentanilio ir metadono mišiniu, taip pat kokaino bei psichotropinių vaistų.

  Iš viso baudžiamojon atsakomybėn patraukta 10 kaltinamųjų, iš jų 6 — už kvaišalų, taip pat ir labai dideliais kiekiais, platinimą.

  Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti baudžiama laisvės atėmimu nuo 2 iki 15 metų.

  Dar šia tema

  Policija išaiškino narkotinių medžiagų auginimo ir ruošimo laboratoriją
  Vilniuje demaskuoti kokaino platintojai
  Klaipėdos kriminalistai sulaikė du narkotikų platintojus
  Argentinoje sudeginti 389 kilogramai kokaino, rasto Rusijos ambasadoje
  Tegai:
  Klaipėda, narkotikai

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos