15:11 2018 Spalio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.1470
 • RUB75.2418
  © Ruptly .

  Graikijos Aitoliko miesto turistai ir vietos gyventojai pastebėjo keistą ir bauginamą reiškinį pakrantėje: paplūdimys, medžiai ir net kelio ženklai padengti tankaus voratinklio. Kaip tai atrodo, galite pamatyti vaizdo įraše

  Graikijos Aitoliko miesto pakrantės dalis, padengta voratinkliu, atbaido ir keliautojus, ir miestiečius. Voratinkliu padengtas paplūdimys, taip pat augalai, kelio ženklai ir kiti miesto infrastruktūros objektai. Tai atrodo gana bauginamai.

  Savo ruožtu specialistai entomologai ir aplinkosaugininkai teigia: nėra ko bijoti. Pasak jų, šis reiškinys yra sezoninis, paprastai jis pasireiškia vasaros pabaigoje arba ankstyvą rudenį ir susijęs su storažandžių vorų šeima, kurios atstovai per šį laikotarpį masiškai dauginasi. 

  Prie šio reiškinio prisideda ir palankios oro sąlygos: aukšta oro temperatūra ir didelė drėgmė. Vietiniai gyventojai spėja, kad vorai priviso dėl uodų antplūdžio, tačiau ekspertai tvirtina, kad šie du reiškiniai nėra tarpusavyje susiję.

  Aplinkosaugininkai taip pat pabrėžė, kad voratinkliai niekaip nepaveiks augalų. Be to, šis laikotarpis netrukus baigsis.

  Tegai:
  voratinklis, vorai, vaizdo įrašas, gamta, Graikija
  Community standardsDiscussion

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos