10:20 2019 Gegužės 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1172
 • RUB72.1926

  Sinoptikų žadėtas stiprus vėjas jau atnešė rūpesčio pajūrio gyventojams — Klaipėdos uoste ribojama laivyba, o Palangoje verčiami medžiai

  Kaip ir buvo prognozuota, šiandien orai itin vėjuoti. Tai labiausiai pajuto pajūrio gyventojai, kur vėjas jau spėjo išversti ne vieną medį.

  Gismeteo duomenimis, Klaipėdoje galingas vėjas išvertė didelę guobą, kuri puošė Sendvario žiedą.

  Sinoptikė Alva Nagelytė LRT Radijui sakė, kad trečiadienį ir ketvirtadienį visoje Lietuvoje siautės galingas vėjas, vietomis smarkiai palis.

  Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas įspėja, kad kilus stipriam vėjui gali sutrikti elektros energijos tiekimas, virsti medžiai, lūžti jų šakos. Patariama nestovėti po aukštais medžiais, prie elektros linijų, neliesti ant laidų užvirtusių medžių ar jų šakų. Taip pat atkreipiamas vairuotojų dėmesys, kad jie nestatytų automobilių po medžiais.

  Stiprūs vakarų vėjai ir lietus prognozuojami ir ketvirtadienio naktį, bet jau atplūs šiltesnis oras. Temperatūra nakties pradžioje svyruos tarp 7–12 laipsnių šilumos, pajūryje nenukris žemiau 14.

  Rytą temperatūra bus 10–15 laipsnių šilumos. Dieną vėjas aprims, palis jau tik protarpiais, ne visoje Lietuvoje, temperatūra kils iki 14–18 laipsnių šilumos. Vakare vėl pradės stiprėti vėjas.

  Penktadienį vėjas vėl stiprės. Po šiltos nakties dieną pradės skverbtis šaltesnis oras.

  Dar šia tema

  Trečiadienio naktį sulauksime pirmųjų šalnų
  Lietuvos orai: ruduo atėjo su lietumi
  Tegai:
  vėjas, orai

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos