05:31 2019 Gegužės 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1172
 • RUB72.1926

  Vaizdo įrašas, kuriame JAV prezidentas pakyla į lėktuvą su prie bato prilipusiu tualetiniu popieriumi, aktyviai aptariamas socialiniuose tinkluose

  Kuriozinis incidentas įvyko Trampo išvykos į JAV Ročesterio miestą metu, kai prezidentas vyko į kelionę "padaryti Ameriką vėl didžią". Vaizdo įrašą, kuriame amerikiečių prezidentas pakyla kopėčiomis su prie bato prilipusiu tualetiniu popieriumi, paskelbė laidinys "The Guardian".

  Akivaizdu, kad su popieriumi prezidentas išėjo iš automobilio, tačiau nė vienas iš esančių kilimo ir tūpimo take žmonių nepasakė prezidentui, kad jis nusiimtų popierių nuo avalynės.

  Vaizdo įrašas socialiniuose tinkluose greitai sulaukė daugybės skirtingų komentarų, daugybė jų kandūs, nors buvo ir tokių žmonių, kurie užjautė valstybės vadovą.

  Tai nėra pirmas kartas, kai Trampas patenka į komišką situaciją. Štai šių metų pavasarį JAV lyderis buvo išjuoktas po to, kai nesėkmingai išėjo iš lėktuvo, pučiant stipriam vėjui: valstybės vadovas turėjo nešti rankoje išvirkščią skėtį.

  Dar šia tema

  Duda pasijuokė iš Trampo "Photoshop'u" apdorotos nuotraukos
  Trampas po skandalingų publikacijų pažadėjo laimėti rinkimus 2020 metais
  Penketas su pliusu: Trampas įvertino savo pasiekimus prezidento poste
  Tegai:
  vaizdo įrašas, Donaldas Trampas, JAV

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos