15:53 2020 Gegužės 31
Tiesioginis eteris
 • USD1.1136
 • RUB78.4416

  Įvykio metu juo važiavo sunkvežimis. Vairuotojas dėl patirtų sunkių traumų hospitalizuotas

  Amūro srityje ant pagrindinio Transsibiro magistralės kelio nugriuvo tiltas, praneša RIA Novosti. Vaizdo įrašą paskelbė "Amurskaja pravda".

  Incidentas įvyko spalio 9-osios rytą Svobodny mieste. Ekstremalių situacijų ministerijos duomenimis, griuvo du viaduko protarpiai.

  Nugriautas tiltas Genujoje
  © REUTERS / Stefano Rellandini

  Vaizdo įraše galima pamatyti, kaip įvykio metu per tiltą važiuoja sunkvežimis. Vairuotojas buvo nugabentas į ligoninę. Jam sutrenkta krūtinės ląsta, lūžo blauzda ir sutraiškyta pėda.

  Remiantis preliminaria informacija, tiltas neišlaikė sunkvežimio, kurio svoris daugiau kaip 15 tonų, ir tai lėmė griūtį.

  Įvykio vietoje dirba gaisrininkai, gelbėtojai, policijos pareigūnai ir gydytojai. Pasekmes likviduoja daugiau kaip 150 žmonių ir 30 technikos vienetų.

  Dėl tilto griūties laikinai sustabdytas traukinių eismas iki "Svobodny" stoties. Pažymima, kad dėl to buvo uždelsti beveik dešimt keleivinių traukinių.

  Vėliau Amūro srities gubernatorius Vasilijus Orlovas pareiškė, kad sunkvežimio, dėl kurio sugriuvo tiltas, masė viršijo įstatymų leidžiamas 44 tonas, šitai ir lėmė griūtį.

  Viadukas buvo pastatytas 1982 metais. Po incidento buvo nuspręsta jį išmontuoti.

  Dar šia tema

  Tilto griūtį Italijoje užfiksavo miesto stebėjimo kameros
  Internete išjuoktas "verkiantis" tiltas Kijeve
  Tegai:
  magistralė, tiltas, Rusija

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos