04:31 2020 Liepos 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.1329
 • RUB80.1470

  Kaip ir buvo prognozuota, šiandien pajūryje siautėja itin smarkus vėjas, kuris jau spėjo pridaryti žalos

  Youtube kanale Vakarinepalanga.lt  paviešintas vaizdo įrašas, kuriame užfiksuota, kaip Palangoje dėl stipruas vėjo virsta medžiai.

  Šiandien šalyje pūs smarkus šiaurės, šiaurės vakarų krypties vėjas. Smarkiausi gūsiai numatomi pajūryje, kur sieks 28–30 metrų per sekundę, dar kartą primena Gismeteo.

  Patartina nesiartinti prie intensyviai banguojančios jūros, vengti būti greta įvairių konstrukcijų, kurios esant smarkiam vėjui gali griūti ar lūžti, taip pat nepalikinėti automobilių ir nestovėti greta medžių.

  Vengti nebūtinų kelionių, ypač pėsčiomis, kadangi smarkus vėjas gali nešioti lūžusias medžių šakas ar kitas nuolaužas, kurios gali sužeisti.

  Videofaktas: stiprus vėjas verčia medžius pajūryje >>

  Audringas vėjas taip pat gali nutraukti ir elektros laidus, prie kurių jokiais būdais nesiartinkite ir kvieskite atsakingas tarnybas. Jei kieme turite lengvai vėjo nunešamų daiktų, pritvirtinkite juos arba įneškite į patalpas.

  Be to, trečiadienį jau buvo užfiksuotos pirmosios snaigės. Snaigių nuotraukomis socialiniuose tinkluose jau pasidalino Degenių kaimo, esančio Rokiškio rajone, gyventojai.

  Dar šia tema

  Naktį Lietuvoje siaus stiprus vėjas
  Tegai:
  Palanga, medžiai, audra

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos