17:41 2018 Lapkričio 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.1346
 • RUB74.9036

  Socialinių tinklų vartotojai išjuokė JAV prezidento negrabumą, kai jis bandė patekti į lėktuvą su išskleistu skėčiu ir galiausiai metė jį prie įėjimo

  JAV prezidentas Donaldas Trampas pateko į eilinę kuriozinę situaciją, nesugebėjęs susidoroti su skėčiu. Vaizdo įrašas buvo paskelbtas YouTube kanale "Global Spotlight".

  Vaizdo įraše galima pamatyti, kaip Trampas lipa į lėktuvą ir laiko rankoje didelį juodą skėtį. Įeiti į saloną su skėčiu prezidentui nepavyko, ir užuot suglaudęs, Trampas metė jį prie įėjimo.

  Paskui JAV lyderį į lėktuvą įlipo vyras, tačiau jis nepaėmė skėčio, ir tas taip ir liko gulėti viršuje.

  Šie kadrai buvo nufilmuoti praėjusį šeštadienį JAV jūrų aviacijos Jungtinėje "Andrews" bazėje, esančioje Camp Springs mieste, Merilando valstijoje, rašo Vanity Fair. Prezidento "Air Force One" lėktuvu Trampas nuskrido į Indianapolį, Indianos valstiją.

  Vaizdo įrašas su skėčiu surinko daugybę peržiūrų ir komentarų internete. Daugelis vartotojų išjuokė Trampą, o kai kurie nusprendė jam paaiškinti, kaip tinkamai naudoti skėtį.

  "Praktika, Donaldai, praktika. Suglauskite jį, permeskite per ranką, padarykite nedidelį gracingą žingsnį, atmeskite plaukus, pamojuokite ir dinkite", ― parašė komentaruose prie vaizdo įrašo vartotojas Bunker Bunt.

  Vartotojas Niki Kovacs patarė Trampui "padaryti skėtį vėl didį", primindamas garsų prezidento rinkimų kampanijos šūkį.

  "Ši skėtis yra Amerika", ― pajuokavo Twitter Petty Krueger.

  Tai ne pirma Trampo nesekmė su skėčiu. Šių metų pavasarį JAV lyderis buvo išjuoktas po to, kai nesėkmingai išėjo iš lėktuvo, pučiant stipriam vėjui: valstybės vadovas turėjo nešti rankoje išvirkščią skėtį.

  Prieš dvi savaites internete pasirodė vaizdo įrašas, kuriame JAV prezidentas laiko virš savęs skėtį, kalbėdamas su žurnalistais, o jo žmona Melanija laukia, nepasislėpusi nuo lietaus.

  Dar šia tema

  Eilinis konfūzas: Trampas praėjo su prie bato prilipusiu tualetiniu popieriumi
  Tegai:
  JAV, Donaldas Trampas
  Community standardsDiscussion

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos