03:20 2020 Spalio 30
Tiesioginis eteris
 • USD1.1704
 • RUB93.0481
  © Ruptly

  Italijoje dėl darganos Apeninuose paskelbtas "raudonasis" pavojaus lygis

  Istorinis Venecijos centras beveik du trečdalius užtvindytas po stiprių potvynių, kuriuos sukėlė Afrikos siroko vėjas, praneša RIA Novosti. Įvykio vaizdo įrašas paskelbtas Metropolitano IT YouTube kanale.

  Vaizdo įraše galima pamatyti Venecijos gatves, atsidūrusias po vandeniu. Vietiniai gelbėtojai įrengia specialius šaligatvius iš lentų; jais miesto gyventojai gali judėti per potvynį. Panašios konstrukcijos buvo įrengtos priešais Dožų rūmus, praneša CNN.

  Pirmadienį, apie 15:00 (16:00 Lietuvos laiku), vandens lygis pasiekė 156 cm virš jūros lygio. Miesto mero Luidžio Brunjaro įsakymu buvo uždrausta įeiti į San Marko aikštę, siekiant išvengti nelaimingų atsitikimų.

  Taip pat buvo pristabdytas vaporetto upių motorlaivių, kurie yra pagrindinė Venecijos viešojo transporto rūšis, darbas.  Susisiekimas geležinkeliais su Italijos žemynine dalimi ​​veikia be pakeitimų.

  Pažymima, kad dabartinis potvynis – vienas iš didžiausių per pastaruosius kelis dešimtmečius. Rekordinis poplūdžio vandenų lygis (194 centimetrai) Venecijoje buvo užfiksuotas 1966 metais.

  Anksčiau Italijoje Nacionalinės civilinės gynybos tarnybos nurodymu buvo paskelbtas "raudonasis" meteorologinio pavojaus lygis. Remiantis naujausiais duomenimis, darganos Italijoje aukomis tapo devyni žmonės.

  Dar šia tema

  Skvernelis pradėjo Rusnės estakados statybas
  Graikijoje stiprios liūtys sukėlė potvynius
  Potvynis Japonijoje nusinešė daugiau nei 130 žmonių gyvybes
  Potvynis Kubanėje nusinešė žmonių gyvybių
  Tegai:
  potvynis, Venecija

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos