12:09 2020 Spalio 31
Tiesioginis eteris
 • USD1.1698
 • RUB92.4606
  Sputnik/СК РФ

  Tardymo organai nagrinėja tris galimas incidento priežastis: trumpasis jungimas, nerūpestingas elgesys su ugnimi rūkant ir krosnies eksploatavimo taisyklių pažeidimas

  Kemerovo srityje esančiame privačiame name žuvo daugiavaikė šeima – du suaugusieji ir šeši vaikai. Rusijos Tardymo komitetas paskelbė vaizdo įrašą iš įvykio vietos.

  Vaizdo įraše galima pamatyti incidento pasekmes: sudegė vidaus patalpos dalis, stogas ir pastatai kieme.

  Remiantis preliminariais duomenimis, šeima nebuvo įregistruota sąskaitoje ir nebuvo laikoma asocialia ar gyvenančia nepalankiomis sąlygomis, praneša RIA Novosti su nuoroda į Kemerovo srities įgaliotinį vaikų teisių klausimais Dmitrijų Kisliciną.

  "Kol kas gaisro priežastys nėra aiškios, jas tiria specialistai. Būtent nuo to kardinaliai viskas priklauso,  juk vienas dalykas, jei kalbama apie seną elektros instaliaciją sename name, ir visiškai kitas, jei taip atsitiko dėl saugos nesilaikymo ir netinkamo krosnies įrangos naudojimo", ― sakė pašnekovas.

  Tardymo organai nagrinėja kelias įvykio versijas: trumpasis jungimas, nerūpestingas elgesys su ugnimi rūkant ir krosnies eksploatavimo taisyklių pažeidimas.

  Dar šia tema

  Kaune per gaisrą žuvo savo šeimą norėjęs išgelbėti vyras
  Dėl neatsargiai kūrenamos kepsninės kaimiečiui apdegė namo stogas
  Lietuvos kaimo gyventojas žuvo rūkydamas lovoje
  Tegai:
  Kemerovas, Rusija, gaisrai

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos