03:19 2020 Rugpjūčio 04
Tiesioginis eteris
 • USD1.1726
 • RUB86.6018
  facebook / Vilniaus miesto savivaldybė / Kyla sostinės auklėtojų padėjėjų ir virėjų atlyginimai

  Vilniaus miesto savivaldybė skyrė papildomų lėšų sostinės darželių virtuvės įrangai atnaujinti ir padidino atlyginimus virėjams bei auklėtojų padėjėjams

  Iki metų pabaigos papildomai auklėtojų padėjėjų ir virėjų atlyginimams skirta 600 tūkst.eur, rašo Vilniaus savivaldybės spaudos tarnyba.

  "Investuojame ne tik į virtuves ir maitinimo organizavimą, bet ir į žmogiškuosius išteklius. Nuo šių metų spalio 1 dienos 50 eurų padidinti auklėtojų padėjėjų ir virėjų atlyginimai, nuo pernai 150 eurų padidinti ir auklėtojų atlyginimai. Savivaldybė deda visas pastangas, norėdama užtikrinti pilnavertį vaikų ugdymą ir mitybą – be jau minėtų pasikeitimų, darželiuose formuojami vaikų sveikos gyvensenos įgūdžiai, stengiamasi pritraukti daugiau kvalifikuotų maisto ruošimo specialistų", — sako Vilniaus mero pavaduotoja Edita Tamošiūnaitė. 

  Taip pat skirta apie 150 tūkst. eurų darželių konvekcinėms krosnims įsigyti ir virtuvėms atnaujinti. Skaičiuojama, kad bus atnaujinta daugiau kaip pusė visų darželių virtuvių. Naujosios maisto gaminimo krosnys yra vienos pažangiausių maisto gamybos įrenginių. Jose maistas gaminamas tolygiai, nenaudojami riebalai, maistas pagaminamas 25 proc. greičiau nei įprastose viryklėse.

  Dar šia tema

  Pradinukų ir darželinukų valgiaraštyje – daugiau nemokamų vaisių ir daržovių
  Landsbergiai susidoroja su išdrįsusiais prabilti apie jų šeimos verslo skaidrumą
  Kuo maitinti vaikus mokyklose ir darželiuose?
  Tegai:
  atlyginimai, virėjos, vaikų darželis, Vilnius

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos