20:50 2020 Rugsėjo 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1645
 • RUB89.8713

  Šis takas — pirmasis Justiniškių gatvės jungties su miesto centru etapas

  Justiniškių rajone, tarp Rygos gatvės ir Laisvės prospekto, nutiestas naujas apie 2 km ilgio dviračių takas, o šalia jo — šaligatvis, skelbia Vilniaus savivaldybės spaudos tarnyba. Šis takas — pirmasis Justiniškių gatvės jungties su miesto centru etapas. Per kelis mėnesius naujais buvo pakeisti susidėvėję šaligatviai, įrengti vejos bortai ir paklota nauja raudono asfalto danga.

  Naujas Justiniškių takas — jungtis su Laisvės prospektu — įsilies į bendrą takų sistemą ir susijungs su jau kitą savaitę pradedamu tiesti Pilaitės pr. ir T. Narbuto gatvės taku. Planuojama suprojektuoti ir likusią Justiniškių g. tako jungtį tarp Rygos ir Gabijos gatvių, kuri prie dabar tiesiamo tako prijungs ir Pašilaičių dviratininkus. Visi šie takai jau greitai taps pagrindinėmis dviračių takų jungtimis miesto šiaurės vakaruose.

  Jau pradėtas tiesti ir naujas apie 1,5 km ilgio pėsčiųjų ir dviračių takas tarp Sodros ir Pasakų parko. Raudono asfalto dviračių takas jungsis su Laisvės pr. ir tęsis L. Asanavičiūtės g. iki Pasakų parko, taip sujungiant pernai nutiestą dviračių taką Laisvės pr. ir šiemet baigiamą tiesti Architektų g. taką. Netrukus ši jungtis taps svarbia kokybiško, nenutrūkstamo dviračių takų tinklo dalimi Pašilaičių, Justiniškių, Viršuliškių, Karoliniškių ir Lazdynų gyventojams, keliaujantiems dviračiu.

  Savivaldybė parodė, kaip atnaujinamos Justiniškės >>

  Sostinėje toliau tiesiami ir tvarkomi dviračių takai Architektų, L. Asanavičiūtės, Žirmūnų gatvėse, taip pat pradėti tiesti takai dešiniajame Neries krante palei Upės g., bei Neries Senvagės teritorijoje.

  Dar šia tema

  Kleboniškio miške – nauji dviračių ir pėsčiųjų takai
  Dviračiu po Vilnių. Senamiestis
  Dėl liūties nukentėjusius dviračių takus sostinės valdžia tvarkys ir savaitgaliais
  Dviračiu aplink Žaliuosius ežerus ir po Valakupius
  Tegai:
  Vilnius, dviračio takas

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos