08:58 2020 Spalio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1785
 • RUB91.4401
  © Photo : Youtube / WOW TV

  Pagal klipo siužetą, žinoma atlikėja, gavusi laišką iš savo gerbėjų iš Rusijos, atvažiuoja į Oreirovo kaimą, kuriame trys merginos svajoja būti panašios į savo dievaitę

  Natalija Oreiro, atlikėja iš Urugvajaus, nufilmavo klipą Maskvos priemiestyje esančioje Balašichoje, praneša kanalas "360".

  Dainą "Į Rusiją su meile" dainininkė atliko trimis kalbomis: rusų, ispanų ir anglų. Tačiau rusiškai skambėjo tik kelios frazės: "į Rusiją su meile" ("v Rossiju s liubovju"), "šventė ateina" ("prazdnik prichodit"), "aš esu jūsų Nataša" ("ja vaša Nataša"), "aš myliu tave, Rusija" ("ja liubliu tebia, Rossija").

  Pagal siužetą, 90-aisiais metais Rusijos pakraštyje yra Oreirovo kaimas, kuriame trys merginos svajoja būti panašios į savo dievaitę Oreiro. Viena iš gerbėjų parašė laišką dainininkei, kurį gavusi ji iš tikrųjų atvyksta į kaimą ir surengia mergvakarį, šoka ir fotografuojasi ant sienos esančio kilimo – praeities epochos simbolio – fone.

  Vėliau gerbėjos ir atlikėja nusprendžia surengti Naujųjų metų vakarėlį kaime, paruošia salę vietos Kultūros rūmuose, papuošia Kalėdų eglutę ir kviečia vietinius gyventojus. Remiantis "360" informacija, visus  vaidmenis vaizdo įraše atliko Balašichos gyventojai.

  "Į Rusiją su meile" – tai ne pirmasis Oreiro kūrinys, kuriame dainininkė dainuoja rusiškai. Vasarą ji nusifilmavo klipe "United by Love", skirtame 2018 metų Pasaulio futbolo čempionatui. Be to, dainininkė prisipažino, kad jai labai patinka rusiškos dainos vaikams.

  Temos:
  Sporto naujienos (98)
  Tegai:
  Rusija, vaizdo klipas, Natalija Oreiro

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos