12:29 2019 Liepos 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1173
 • RUB70.5611

  Senolės namuose buvo rasta ir paimta daugiau nei ketvirtis kilogramo augalinės kilmės narkotinių medžiagų, dalis jų jau buvo paruošta parduoti, svarstyklės ir beveik 4 000 eurų

  Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai su įkalčiais sulaikė prekeivę narkotikais ir jų pirkėją.

  Lapkričio 27-osios vakarą, apie 19:30, neuniformuoti pareigūnai viename iš Šv. Stepono g. namų kiemų pastebėjo įtartinus asmenis. Užsimaskavę pareigūnai ėmė stebėti šį kiemą ir pamatė, kaip įtartinas jaunuolis užeina į vieną iš namo laiptinių ir netrukus išėjęs greitu žingsniu ketina pasišalinti. Pareigūnai nutarė patikrinti jaunuolį ir neapsiriko — šis su savimi turėjo plastikinį maišelį su augalinės kilmės medžiaga. Jaunuolis pareigūnams prisipažino, kad "žolę" ką tik nusipirko iš "Bobutės".

  Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai nusprendė pasibelsti į "Bobutės" duris ir vėl neapsiriko, pasirinkę tokią tolesnę įvykio tyrimo taktiką — duris atidariusi aštuoniasdešimtmetė senolė, pabendravusi su patyrusiais kriminalistais, prisipažino prekiaujanti narkotikais.

  Pradėti ikiteisminiai tyrimai, bus atliekamos narkotinių medžiagų ekspertizės.

  Dar šia tema

  Lietuvis buvo išsiųstas iš Rusijos už bandymą įsinešti marihuaną į festivalį
  Klaipėdoje demaskuotas karfentanilio platinimo tinklas
  Kauniečiui už metamfetamino gamybą skirta 12,5 metų laisvės atėmimo bausmė
  Tegai:
  narkotikai, narkotikų platinimas, Vilnius

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos