05:14 2018 Gruodžio 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1377
 • RUB76.1678

  Kalėdos sostinėje šiais metais stebina naujovėmis ir netradiciniais sprendimais — dar penktadienį duris atvėrė nepriklausomas Kalėdų miestelis "Šv. Stotis", įsikūręs Vilniaus geležinkelio stotyje

  Sostinės savivaldybė, "Lietuvos geležinkeliai", "Turgus 2.0" organizatoriai ir "Go Vilnius" kviečia visus vilniečius ir miesto svečius atrasti atgimstantį stoties rajoną ir į savo kalėdinį maršrutą įtraukti alternatyvų Kalėdų miestelį, rašoma savivaldybės pranešime žiniasklaidai.

  Miestelyje vyks nemokami spektakliai vaikams, paaugliams ir suaugusiems, koncertai, kino peržiūros, maistas iš vagonėlių, kūrybinės dirbtuvės, išskirtinė kalėdinė mugė ir populiariausi techno muzikos atlikėjai lauks visų iki pat sausio 3 dienos vis labiau žmones traukiančiame sostinės stoties rajone.

  Gardžiu maistu bus galima mėgautis senuose ir nebenaudojamuose traukinių vagonuose. Čia kitokių Kalėdų ieškotojus pasitiks viskas nuo karšto šokolado iki šokoladinio alaus bei fondiu baro. Vienam mėnesiui atsidarys ir tikras vagonas-restoranas. Gurmanų lauks daugiau nei 10 maisto vagonėlių ir "pop-up" šefų, sukursiančių ypatingą kalėdinę atmosferą.

  Temos:
  Linksmų Kalėdų! (116)

  Dar šia tema

  "Kalėdos sostinėje 2018". Kalėdų eglės įžiebimas Vilniuje
  Vilniuje duris atvėrė Kalėdų labdaros mugė
  Po Vilnių jau galima keliauti Kalėdų traukinuku
  Vairuotojų dėmesiui: eismas Kauno Rotušės aikštėje šventiniu laikotarpiu
  Tegai:
  geležinkelio stotis, Kalėdos
  Community standardsDiscussion

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos