02:42 2020 Liepos 12
Tiesioginis eteris
 • USD1.1276
 • RUB80.2104

  Vilniaus Kalėdų eglė į sostinę atviliojo net šešis Kalėdų Senelius, šventėje buvo galima sutikti seniausią Čepkelių raisto Kalėdų Senelį bei jauniausią ir stilingiausią Kalėdą iš Suvalkijos

  Sekmadienį prie pagrindinės sostinės eglės "Laikas" susitiko net šeši Kalėdų Seneliai iš visų Lietuvos regionų, rašo Vilniaus savivaldybės spaudos tarnyba.

  Smagioje šventėje "Sveikas, Seneli Kalėda!" buvo galima sutikti seniausią Čepkelių raisto Kalėdų Senelį bei jauniausią ir stilingiausią Kalėdą iš Suvalkijos. Šeimoms su vaikais gerą nuotaiką dalijo su meškų palyda atvykęs žemaitiškasis Kalėda, stebino iš Kupiškio atvykusi Kalėdų Bobutala. Svečius iš visų regionų sutiko ir pristatė visų mylimas ir gerai pažįstamas visos Lietuvos Kalėdų Senelis Kalėda.

  Susirinkusiems į renginį Seneliai Kalėdos atskleidė ypatingus, kiekvienam regionui būdingus šventinio laikotarpio papročius. Taip pat buvo galima išgirsti tarmiškai atliekamų programų virtinę, kurios metu kiekvieno regiono Kalėda su savo svita džiugino tuo, kas regionui žiemos švenčių periodu būdingiausia: Mažoji Lietuva ir dzūkų kraštas — žaidimais, aukštaičiai – dainomis. Suvalkiečiai mokė virti kisielių, o žemaičiai visus mokė smagaus "Meškutės" šokio.

  Kalėdos sostinėje — 2018. Kalėdiniai renginiai Vilniuje
  © Sputnik /
  "Kalėdos sostinėje — 2018". Kalėdiniai renginiai Vilniuje

  Dar šia tema

  Lukiškių aikštėje atidaryta ledo čiuožykla
  Kiek lietuviai šiais metais išleis kalėdinėms dovanoms
  Tegai:
  Kalėdų eglė, eglė, Vilnius, Kalėdos

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos