19:59 2020 Lapkričio 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.1922
 • RUB90.9894

  Muštynių metu labiausiai nukentėjo "Opozicijos bloko" lyderis Jurijus Boiko

  Ukrainos deputatai Jurijus Bereza iš "Tautinio fronto" ir Nestoras Šufričius iš "Opozicijos bloko" pradėjo muštis Aukščiausiosios Rados posėdžių salėje, pranešė Ukrainos televizijos kanalas "NewsOne".

  Vaizdo įrašas rodo, kad po to, kai Šufričius nuplėšė nuo tribūnos plakatą su kritika politikui Viktorui Medvedčukui, vyrai puolė vienas kitą. Tada konfliktas išaugo į masinę kovą.

  Pasak TV kanalo, labiausiai nukentėjo "Opozicijos bloko" lyderis Jurijus Boiko.

  Šis incidentas įvyko po balsavimo už įstatymą, kuris įpareigotų Maskvos patriarchato Ukrainos stačiatikių cerkvę oficialiai savo pavadinime nurodyti priklausymą Rusijos bažnyčiai.

  Kijevo valdžios atstovai, įskaitant prezidentą Petro Porošenko, pareiškė, kad nesikiš į bažnyčios reikalus, tačiau jie tai daro visą laiką. Praėjusią savaitę Ukrainos sostinėje, vadovaujant valstybės vadovui, buvo surengta "vienijanti katedra".

  Ten buvo išrinktas naujos autokefalinės cerkvės vadovas Epifanijus Dumenko. Rusijos stačiatikių bažnyčia "metropolito" pripažinimą įvertino kaip vargu ar įmanomą uždavinį, o "susirinkimo" Kijeve kanoninę reikšmę pavadino niekinga.

  Dar šia tema

  Rusijos žurnalistai Svanidze ir Ševčenko susimušė tiesioginiame eteryje
  Ukrainos deputatai susimušė po ES vėliava
  Tegai:
  muštynės, Ukrainos Aukščiausioji Rada, Ukraina

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos