07:26 2019 Balandžio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1250
 • RUB71.9719

  Buvo išimtas didelis kiekis "Nike", "Philipp Plein", "Kenzo", "Gucci", "EA7" bei kitais žymiais prekių ženklais pažymėtų drabužių bei avalynės

  Gruodžio 19 dieną Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai Kauno mieste kratų metu aptiko prekybos bei sandėliavimo vietas, iš kurių buvo išimtas didelis kiekis "Nike", "Philipp Plein", "Kenzo", "Gucci", "EA7" bei kitais žymiais prekių ženklais pažymėtų drabužių bei avalynės. Įtariama, kad visi (daugiau nei 700) paimti rūbai gali būti klastotės. Kratų metu pareigūnai taip pat paėmė prekybos įmonės buhalterinės apskaitos dokumentus, kompiuterius ir kitus tyrimui reikšmingus daiktus, įtardami, kad įmonė apgaulingai tvarko buhalterinę apskaitą.

  Už tai pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 204 str. 1 d. bei 222 str. 1 d. gresia laisvės atėmimas iki 4 metų.  Kratų metu taip pat buvo rastos galimai narkotinės medžiagos ir svarstyklės joms sverti, todėl asmeniui taip pat gresia baudžiamoji atsakomybė už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis.

  Dar šia tema

  Policija parodė pinigų klastotojo butą
  Utenos apskrityje paplito padirbti 50 eurų nominalo vertės banknotai
  Falsifikuoti "Ariel" ir "Persil" gaminti Lietuvoje, o pardavinėti Latvijoje
  Tegai:
  suklastotos prekės, policija

  Dar vaizdo įrašų

  Svarbiausios temos